Kommunikatsioonispetsialist, tule ja aita kirjutada Eesti ettevõtete edulugusid!

Teadus- ja ärilinnak Tehnopol ja Connected Health klaster ootab oma meeskonnaga liituma kommunikatsioonispetsialisti, kelle ülesandeks on kommunikatsiooniga Tehnopoli ja tervisetehnoloogia valdkonna tegevuste võimendamine.

Mida see töö täpsemalt endast kujutab, mida meie Sinult ootame ja mida Sulle pakume, on leitav töökuulutuse juures siin.

Ja kui usud, et just Sinus on piisavalt teadus- ja äripisikut, et meie kollektiiviga liituda, saada oma CV 16. maiks aadressile: kristi.joeaar@tehnopol.ee või helista 5100881.

Usume, et Eesti tehnoloogiaettevõtlus on maailmatasemel ning meie ettevõtete ideed, tooted  ja teenused muudavad majandusruumi kestlikumaks, inimeste elu mugavamaks. Meie tehnoloogiaettevõtete arendatud lahendused on loodud Eestis, mõeldes maailmale.

Baltikumi suurima teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eesmärk on aidata kaasa tipptasemel tehnoloogiaettevõtete tekkele ja kasvule ning nende välisturgudele laienemisele. Selleks pakume arenevat ja tarka ärilinnakut, innovatsiooni testimisvõimalusi, hoogsat kasvukeskkonda ja ekspertnõu kolmes fookusvaldkonnas: rohetehnoloogia ja tark linn, tervisetehnoloogia ning teadmismahukad tehnoloogiad.

Tehnopolist juhitud Connected Health klaster lõimib tervisekogukonna üheks tervikuks ja aitab toetava võrgustikuga kaasa tervisetehnoloogia ettevõtete tähelennule nii Eestis kui maailmas. Terviseklastri toel loodud innovatsioon on tähendusrikas, selle osaks on nii kohalikku kui rahvusvahelist tervisevaldkonda edendavad koosloome projektid, erinevad üritused, kogukonda lõimivad algatused ja ökosüsteemi osaliste vahelise kommunikatsiooni edendamine.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid