Koostööseminar: Nutikas liikuvus – kes on kes?

09.03.2018

Kas teadsid, et Eestis tegutseb ettevõte, kellel on lahendus, mis oskab kaardil kuvada, millisel kellaajal ning millises suurlinna piirkonnas kulgevad tavaliselt 30-40-aastased inimesed, kelle huviks on muuhulgas bodypiercing? Või et jalgratastele suunatud asjade interneti lahenduste globaalne liider on Eestist? Ei teadnud?

Just selleks on transpordi innovatsiooni koostöövõrgustik ITS Estonia, Tehnopol, Targa Linna Klaster ning Eesti IKT Klaster kokku kutsunud nii idufirmad, suured kui ka väiksemad ettevõtted, kes tutvustavad oma transpordi ja liikuvusega seotud lahendusi koostööseminaril “Nutikas liikuvus - kes on kes?”.

Oma liikuvuse valdkonna tegemistest räägivad teiste seas Bercman Technologies, CoModule, Thinnect, Positium, Reach-U, Telia ning paljud teised.

Koostööseminari lõpetab vabas vormis võrgustumine suupistelaua ääres.

Seminar toimub 12. aprillil kell 13.30-17.00 Tehnopol Startup Inkubaatori UK Lounge’s (Mäealuse 2/1, Tallinn, 2. korrus).

Seminaril osalemine on ITS Estonia, Tehnopoli, Targa Linna Klastri ning Eesti IKT Klastri liikmetele TASUTA, kuid üritusele registreerumisel ning teatamata mitteilmumisel esitame teile arve summas 20 EUR+KM.

Kõigile teistele on ürituse hinnaks 29 EUR+ KM.

Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 06.04 SIIN.