Koostöövõimalused Euroopas ja kaugemal

Kui soovite leida tehnoloogia- ja äripartnereid, teha oma lahendused nähtavaks ja saada regulaarset infot koostööürituste kohta, siis aitab Teid Enterprise Europe Network.

Enterprise Europe Network (EEN) http://een.ec.europa.eu/  on väike- ja keskmise suurusega ettevõtete toetamiseks loodud üle-Euroopaline võrgustik, mis võimaldab luua äri- ja arendusalaseid kontakte (sealhulgas otsida partnereid europrojektideks).

Allpool ülevaade sellest, milliseid võimalusi EEN pakub:

  • Ettevõtte profiil andmebaasis: koostame Te ettevõttele põhjaliku tehnoloogia- või äripakkumise, mida võrgustikus levitada ja mis on andmebaasis otsingutele avalik.
  • Otsingud ja teavitused: kasutades märksõnu huvipakkuva tehnoloogia ja/või turu kohta, saab andmebaasist sobivaid partnereid otsida ning tellida teavitus, kui huvipakkuvaid profiile lisatakse. Otsingut võite kasutada nii partnerite leidmiseks kui ka oma sektoris toimuvaga kursis olemiseks.
  • Kontaktid Euroopas: konkreetse äri- või koostööhuvi korral on võimalik ühendust võtta ettevõtlusorganisatsioonidega üle Euroopa, kes aitavad partnereid otsida ja nendega kontakteeruda. Lisaks annavad  ettevõtlusorganisatsioonid nõu ja kontakte sihtturu regulatsioonide jt. valdkondade osas.
  • Info partnerlusürituste kohta: EENi raames korraldatakse erinevaid valdkondlikke partnerlusüritusi, kus potentsiaalsete koostööpartneritega silmast-silma kohtuda.

 

Tehnopoli klientettevõtetele on võrgustiku kasutamine tasuta.

Täpsem info ja abi EEN võrgustikuga liitumisel: Maarika Merirand maarika.merirand@tehnopol.ee 51 78187

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega