Kuidas leida ja palgata parimaid rahvusvahelisi töötajaid?

On aeg minna rahvusvaheliseks – mitte ainult oma ettevõtte äristrateegias, aga ka oma meeskonnas!

Rahvusvahelise talendi palkamine on oluline esimene samm, mis nõuab head plaani, et praktikas hästi toimima saada. Olenemata sellest, kas oled startup või juba toimiv ettevõte, iga uue rahvusvahelise talendi vastuvõtmine tööle tekitab ühe lihtsa küsimuse – kuidas teha vastuvõtmise protsess lihtsaks mõlemale osapoolele.

Teaduspargi Tehnopoli jaoks ei ole rahvusvaheliste talentidega koostöötamine võõras ning oleme kokku koondanud eksperdid, kes neid teadmisi ka teiega jagavad:

  • International House of Estonia on Tallinna südames asuv hoone, mis pakub laias valikus teavet: konsultatsiooni ja riigiasutuste teenused rahvusvahelistele uustulnukatele Eestis ja kohalikele tööandjatele.
  • Nicole Tan tuli Eestisse, et korraldada üks suurimaid startup konverentse Eestis – Latitude59. Täna töötab ta LeapINis, kus ta on meeskonna rahvusvaheliseks talendiks.
  • Karel Kask, Jobbaticali müügijuht, abistab Eesti ettevõtteid igasuguse informatsiooniga rahvusvaheliste tööprotsesside ja sisserändega seotud teemadel. Jobbatical pakub teenust ja turgu, mis annab digitaalsetele talentidele võimaluse töötada erinevates riikides ilma probleemideta. Nad ühendavad ettevõtteid kogu maailmas ja aitavad neil leida, kvalifitseerida ja ümber paigutada parimaid rahvusvahelisi talente, et toetada nende kasvu.
  • Priit Vimberg, kaasasutaja ja tegevjuht ettevõttes TalentAtlas, tahtis aastakümneid seisnud tööstusharusid ümber kujundada. Ta lõi platvormi, mis leiab talente sekunditega kõikjal maailmast! Vabade töökohtade täitmine TalentAtlas’iga on tasuv ja lihtne ning võimaldab kasutada automatiseeritud ja uuenduslikku otsingu- ja valikuvahendit ülemaailmsete talentide seast.
  • Kaarel Holm, kaasasutaja ja tegevjuht ettevõttes MeetFrank, on juhtinud varem äri- ja tootearendust Baltimaade suurimatest meediakorporatsioonides. MeetFrank on salajane värbamisrakendus, mis võimaldab inimestel tööturul aktiivselt tegutseda nende oma tingimustel ja ilma tööotsijatena märgistamata.

Ühine meiga Tehnopol Startup Inkubaatori UK Lounge’s 9. mail kell 16.00. Registreeru siin!

 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid