KUTSE: e-Eesti päev 27. septembril ja ITS Norge aastakonverents 26. septembril Oslos

Olete oodatud oma ettevõttega osalema 26. septembril ITS Norway aastakonverentsil ning 27. septembril e-Eesti päeval, mis toimuvad Oslo Innovatsioon Weeki raames Oslos.

26. septembril toimub ITS Norway aastakonverents. Oleme saanud Eesti jaoks päevakavas 2 tundi aega ja kutsume Eesti ettevõtteid end Norra nutika transpordi sektorile tutvustama (http://its-norway.no/)

27. septembril toimuva e-Eesti päeva teemadeks on e-riik, küberturvalisus, e-tervis, avaliku ja erasektori koostöö ning edukad startupid. Igas paneelis on nii Norra kui ka Eesti kõnelejaid.

Ürituse eesmärk on usalduse kasvatamine Eesti (IT-)ettevõtete vastu ja selleks kutsume kõnelema nii Norra kui ka Eesti avalikku sektorit. Norrast ootame kuulama avaliku sektori otsustajaid, investoreid ning ettevõtteid, kes otsivad partnereid Eestis.

Samuti loodame, et Eestist tuleb Oslosse rohkesti innovatiivseid ettevõtteid, kes soovivad eksportida või otsivad investoreid Norrast. Neile pakume võimalust end miniväljapanekuga üritusel näidata.

Rohkem infot OIW kohta leiate siit: www.oiw.no

Palun andke teada oma huvist üritustel osaleda: marge.pihlapuu@eas.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega