Kutse messile- BIO International Convention 2018 Bostonis

 

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2018. Mess toimub 4-7. juunil 2018 USA-s Bostonis.

BIO International Convention on 25ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2017. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 16 000  külastaja 74 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud.

 

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

 

https://www.eas.ee/events/bio-international-2018/

 

Kandideerimine ühisstendile kuni 4.september 2017.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega