Kutse startup ja investeerimiskonverentsile Singapuris

World Wealth Creation Conference toimub 28.-30 novembril Kagu-Aasia finantskeskuses, Singapuris. Üritust korraldab rahvusvaheline meeskond üle kogu maailma ning koverentsi peakontor asub Tallinnas. Tehnopoli ettevõtetele ja partneritele sooduskoodiga “tehnopol” konverents -10%. Piletid leiad siit: http://www.worldwealthcreation.com/register/

Konverentsi korraldamise ajendiks on tõsta maailma üldist finantsilist teadlikkust ning toetada inimkonna väärtusloome arengut, kaasates rohkem maailma elanikke jõukusloomesse. Eestlastest konverentsi korraldajate eesmärk on ideest saadik olnud  kaasata maailma edukamaid investoreid, eksperte ning ettevõtjaid, kes jagaksid osalejatega informatsiooni, mis aitaks parandada  nende tulemusi ettevõtluses, investeerimises kui ka igapäeva töös.

Miks konverentsil on selline geograafiline asukoht?

Konverents toimub Singapuris. Singapur on Aasia üks suurimatest finantskeskustest. Kagu-Aasia on kiiresti arenev piirkond. Singapur on fantastiline suvituskoht nii Euroopale kui ka Põhja-Ameerikale.

Mis konverentsil toimub(kellele mõeldud, esinejad jne)?

World Wealth Creation Conference on maailma üks suurimaid investeerimis ja jõukusloome konverentse. Konverents on mõeldud Institutsionaalsetele investoritele, ja erainvestoritele, panganduses töötavatele ekspertitele, omaala proffesionaalidele (müük, treening, mentorlus jpm.), startup ettevõtetele kui ka rahvusvahelistele meedia väljaannetele.
Konverentsi esinejad on maailma tuntumad ja edukamad investorid. Maailma top ettevõtjad. Maailma top eksperdid investeerimises, ettevõtluses, müügis, teeninduses jpm. valdkondades.

Kes on oodatud osalema? Mis on konverentsile tulevate inimeste huvi?

Konverentsile on oodatud osalema kõik inimesed, kes soovivad panustada nii enda kui ka kogukonna jõukusloomesse. Inimesed, kes soovivad tõsta enda investeerimise kui ka ettevõtluse teadmisei. Inimesed, kes soovivad luua suhteid maailma parimate ja eesrindlike ettevõtjatega.

Konverentsile on tulemas Eesti delegatsioon nii väikeinvestoritest kui ka omaala professionaalidest. Konverentsil osalevad ka mitmed globaalsel turul tegutsevad Eesti päritolu tehnoloogia startupid. Konverents on unikaalne võimalus luua endale väga häid ärilisi suhteid Kagu-Aasias kui ka üle kogu maailma, sest konverents koondab üle kolme tiheda programmi päeva endaga maailma edukamaid ettevõtjad ja investorid.

Kui oled startup asutaja, siis miks peaksid osalema? 

The World Wealth Creation konverentsi korraldusmeeskond loob üritusel osalevatele ettevõtjatele väärtust läbi potentsiaalsete ja sobilike investorite ja mentorite leidmise. Startup ehk varajases järgus oleva globaalse suunitlusega ettevõtte jaoks on sageli väga suure olulisuse kohal väliskapitali kasutamine ning kogenud sarnase valdkonna spetsialisti nõu ja abi. Ettevõtjate aitamise jaoks on WWCC’ meeskond loonud startup paketi, mille soetamisel on võimalik juba enne üritust planeerida üks investor ja kaks mentor kohtumist konverenstil. Startup pakett kehtib neljale meeskonna liikmele, mille soetamisel avaneb võimalus lisaks suhteid luua maailma nimekaimate äriinglite, riskikapitalistide, erainvestorite ja tuhandete eduka ettevõtjaga üle kogu maailma. Startup pakett annab ettevõtjale võimaluse oma ettevõtet tutvustada nii demo-alal kui ka startup pitching võistlusel.  Eesti delegatsiooniga liitumiseks või lisainformatsiooni saamiseks palun kirjutada silver.kalmus@worldwealthcreation.com või helistada +37256206450

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega