Latitude59 toimub juba järgmisel nädalal. Vaata, mis meil seekord on plaanis!

24.-26. maini toimub Tallinnas Kultuurikatlas piirkonna vingeim idufirmade festival Latitude59. Tehnopol on loomulikult kohal ja seekord lausa kahes kohas ja kahe erineva koostööpartneriga! 

Tule kohtu meiega Tehnopol Startup Inkubaatori ja NATO DIANA innovatsioonikiirendi ühisel alal, kus saad tehisintellekti abil oma tõelise innovatsioonihundi välja lasta. Või leia meid muhedalt LHV alalt, kus on võimalus end proovile panna meie veidi hullumeelsel sebrarodeol.  

Natuke detailsemalt meie tegemistest Latitude59 raames: 

24.05 – Latitude59 kõrvalüritus „Thinking in Billions“. Accelerate Estonia eestvedamisel toimuva ürituse raames kuuleme avaliku ja erasektori vahelise koostöö tõhustamiseks parimaid praktikaid, edulugusid ja koostöid Saksamaalt, Indiast, USAst, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Eestist ja mujalt. Miljardites mõtlemisele registreerimine on avatud kuni 20. maini: www.thinkinginbillions.eu.  

25.05 – Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai modereerib küberkaitse teemalist vestlust, kus tuleb kindlasti juttu ka NATO DIANA innovatsioonikiirendist.  

25.05 – Startup Inkubaatori demopäeval on võimalik lähemalt tutvust teha meie parimatest parimate inkubantidega (nii praeguste kui ka juba programmi lõpetanutega), kes tutvustavad oma lahendusi läbi kihutuskõnede.  

25.05 – Tervisetehnoloogia Teaduskiirendi teise vooru idufirmad astuvad lavale ja tutvustavad oma uuenduslikke tervisetehnoloogilisi lahendusi.  

27.05Narva Edge – Latitude59 ametlik kõrvalüritus Narvas. Ürituse programm keskendub investeeringutele, rahastamisvõimalustele ja karjäärile tänapäevases maailmas. Esinejate seas on ingel-, kinnisvarainvestorid ja rohelise tehnoloogia eksperdid. Päev täis uusi kohtumisi, mentorlusi ja ägedaid kõnesid! Täpsem info ja registreerimine siin.  

Latitude59 programmi ja piletiinfo leiad siit.

Kohtume Kultuurikatlas!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega