Latitude59 X Tehnopol: sisukad arutelud, demopäev ja meelierutav rodeo

Tehnopoli tiim Latitude59-l

Latitude59 on selleks korraks tehtud ja milline sõit see oli! Oleme hiiglama tänulikud korraldajatele, kes taaskord sellise vinge ürituse kokku panid ja imehästi ellu viisid. Loomulikult teeme suure kummarduse ka kõigi külastajate ees, kes käisid meie ja NATO DIANA kiirendi ühisboksis või panid end proovile sebrarodeol. Oli ju vinge sõit, kas polnud?

Meenutame veel korraks konverentsi nii sõnas kui pildis. Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai juhtis äärmiselt põnevat küberkaitse paneeli, milles osales ka NATO DIANA innovatsioonikiirendite juht Deeph Chana, kes külastas eelmisel nädalal Eestit. Muide – kui Kadri oli paneeli lõpetanud, jalutas ta elegantselt meie sebrarodeo juurde, võttis kingad jalast ja tegi meeleoluka sõidu!

Startup Inkubaatori idufirmad said oma liftikõnesid esitleda demopäeval, kus neile andsid tagasisidet Rait Ojasaar (Change Ventures) ja Rebecka Löthman Rydå (Inventure). Demopäeval osalesid Wayren, TrackDeep, Kanvas.ai, Kideocall, WiseClean. Tiimid juhatas sisse Startup Inkubaatori teenus- ja kogukonnajuht Anne-Liisa Elbrecht.

Pärast Startup Inkubaatori demopäeva astusid lavale Tervisetehnoloogiate Teaduskiirendis osalevad idufirmad. Oma lahendusi tutvustasid Vectiopep, Silklytics, Kekoa, EsaDres, Augmental. Tiimidele andsid tagasisidet Erki Mölder (Health Founders) ja Kalev Kaarna (Superangel). Tiimid juhatas sisse Startup Inkubaatori deep tech valdkonna projektijuht Marleen Rootamm.

Loomulikult oli meiega kaasas ka sebrarodeo, millega sai sõita meie ning LHV ühisalal. Teise päeva lõunaks oli sebra end niivõrd ära kurnanud, et pidime ta varajasele puhkepausile saatma, aga kui kellelgi jäi veel kripeldama, et oleks kangesti tahtnud ühe sõidu teha, siis järgmine võimalus avaneb 8. juunil Tehnopoli suvepäeval!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega