Level11 kutsub logistikaseminarile ja 1:1 kohtumistele suurettevõtete esindajatega

Hea ettevõtja,

Olete kutsutud suurettevõtete ja startupide koostööprogrammi Level11 üritusele 7. detsembril kl 14h00 Tallinna Sadamas “Kuidas nutikalt korraldada logistikat?”
Ürituse eesmärgiks on panna mõtted liikuma uuenduslike lahenduste suunas ettevõtte logistika korraldamises. Tutvustame valdkonnas tegutsevaid startupe, erinevaid põnevaid tehnoloogilisi lahendusi ning uusi ärimudeleid.

Ainulaadse võimalusena on üritusel võimalus kohtuda 1:1 suurettevõtete esindajatega. Selleks, et kokku leppida kohtumine endale huvipakkuva korporatsiooni esindajaga, palume teilt järgnevat:

  • Kirjelda lühidalt oma koostööpakkumist suurettevõttele ja saada see ASAP aadressile info@level11.ee
    Pakkumine peab olema eelkõige sisuline koostööpakkumine, milles suurettevõttest ei saaks mitte teie klient, vaid partner. Seega, oma teenuse või toote müük ettevõttele ei ole päris see, mida ootame. Ootame sisulist koostöösoovi suurettevõttega koos oma toodet/teenust testida ja arendada nii, et mõlemad osapooled sellest võidaksid.

Kui üritusele registreerunud suurettevõttel tekib teie koostööpakkumise vastu huvi, siis korraldame teile 1:1 kohtumise seminari jooksul. Hetkeseisuga on üritusele registreerunud järgmised suurettevõtted:

Selver AS
EVR Cargo AS
Elisa Eesti AS
AS Tallinna Sadam
Indevex OÜ
Viru Keemia Grupp AS
Mayeri Industries AS
Lasbet Tootmine AS
Elektrilevi OÜ
Eesti Energia AS
Printcenter Eesti AS
Tallink Grupp AS
Volvo Estonia AS
Swedbank AS
Ektaco AS
Tieto Estonia AS
PERH

Üritus toimub Tallinna Sadama peakontoris (aadressil Sadama 25/1) 7. detsembril 2017 kell 14h00-17h30.

Palume teil registreeruda ning täpsemat kava vaadata siin: https://level11.ee/uritused/

Parkimine: Autoga tulijad saavad tasuta parkida Tallinna Sadama peakontori parklasse, mis asub peakontori kõrval. Tõkkepuu juures helistada kella ja öelda, et tullakse Innovatsioonijuhtide klubi üritusele.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid