Level11 pakub startupidele koostöövõimalusi suurettevõtetega

Üks paremaid viise oma toote või teenuse valideerimiseks ning suurema hulgaklientideni viimiseks on koostöö suurettevõtetega. Just selle tarbeks käivitasime Eestis uue programmi Level11, mille peamiseks ülesandeks on viia omavahel kokku startupid ja suurettevõtted. Pakume abi suurettevõteteni jõudmiseks, korraldame ühisüritusi, vahendame rahvusvahelist kogemust, loome koostööhuvide marketplace’i ning kiirendame koostööprojekte. Programmi elluviimisesse on kaasatud nii suurettevõtte kui ka startupi kogemusega mentorid, kes aitavad innovatsioonivõimalused üles leida ning toetavad koostööprojektide elluviimist.

Lähemalt räägime programmist Level11 avaüritusel, mis toimub 28. septembril kell 14.00-17.00 uues Lutheri ärimajas (Vana-Lõuna 39).

Programmi avab Eesti ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo. Üritusel jagavad kogemusi Peeter Koppel (SEB privaatpanganduse strateeg), Sten Argos (Omniva pakiäri juht), Marting Villig (Taxify kaasasutaja) ja Mart Maasik (SEB Grupi innovatsioonijuht).

Täpsem ajakava on leitav siit.

Üritus on tasuta, kuid kohtade arv piiratud. Registreeru https://level11.ee/uritused/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid