fbpx

Level11 rahvusvaheline seminar suurettevõtete ja startupide koostööprogrammist juba sel neljapäeval

Kutsume Sind Level11 suurettevõtete ja startupide koostööprogrammi rahvusvahelisele seminarile, mis toimub 18. oktoobril 14.00-17.00 Tallink Spa & Conference hotellis.

Oma lugusid ja kogemusi koostööprojektidest jagavad seekord Industryhack Soomest, Ignite Sweden Rootsist ning eestlaste asutatud startup High-Mobility.

Perfektio on kaasaegne tarkvara ettevõte, mis teeb koostööd suurte korporatsioonidega, et leida ärikriitilisi probleeme, luua sisukaid lahendusi ja testida neid kiirelt ja odavalt. Traditsiooniliste tarkvaraprojektide kõrval pakuvad nad UX-i ja teenuste disaini ning viivad läbi ka häkatone, et edendada ettevõtete innovatsioonipotentsiaali.

Ignite Sweden on Rootsi suurim startupide ja suurettevõtete matchmaker, aidates startupidel leida nende esimesed suurkliendid ning katsetades erinevaid koostöömudeleid ka muudes formaatides.

High-Mobility pakub platvormi, mis võimaldab autotööstusele suunatud appide arendajatel oma appe arendada standardse AutoAPI abil vastavalt autotootjate vajadustele ning neid tootjatega testida ja piloteerida. Seminaril räägib High-Mobility eeskätt oma kogemustest BMW Startup Garage ning StartupAutoBahn kiirendites. High-Mobility kliendid on nii Porsche, Volkswagen kui ka Mercedes-Benz.

Lisaks teeb võõrustaja Tallink meile seminari lõpus tuuri oma kõrvalasuvas kontorihoones ning Tallinkit tutvustades räägib muuhulgas ka sellest, kuidas ja millist koostööd teeb Tallink startupidega ja kuidas enda äri edendamiseks vajalikke innovaatilisi lahendusi otsib.

NB! Üritus on inglise keeles ning tasuta!

Ürituse orienteeruv ajakava:

13.45 Kogunemine ja registreerimine

14.00 Seminari avasõnad

14.05 Perfektio (Olli Savisaari) – How to build a company around open innovation

14.30 Ignite Sweden (Stina Lantz) – Ignite: How Swedish corporates stopped talking and started doing

15.00 Kohvi- ja jutustamispaus

15.30 High-Mobility (Kevin Valdek) – Bringing Digital to Automotive: Learnings from the journey at HIGH MOBILITY

16.00 Modereeritud juturing kõikide esinejatega

16.30 Seminari kokkuvõte

16.35 Tallinki kontorihoone tutvumistuur

17.00 Päeva lõpp

Registreeru üritusele siin.

Aeg: 18.10 14.00-17.00

Koht: Tallink Spa & Conference hotell, Sadama 11a, Tallinn. Galaxy1 seminariruum II korrusel.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid