Liitu teise Northbound Startups kiirendivooruga

Northbound Startups projekt kutsub üles iduettevõtteid 6-kuulisse programmi kandideerima, mis alustab 2021. aasta septembris. Põnev projekt on loodud Tehnopoli ja meie Soome ja Rootsi partnerite koostööl.

Northbound Startups projekt keskendub teadmismahukatele ettevõtetele ja toetab nende rahvusvahelistumist juba varases staadiumis. Projekti eesmärk on moodustada piiriüleseid meeskondi, pakub teed ettevõtluse poole ja toetab juba olemasolevaid stardieelseid idufirmasid, et leida oma esimesed kliendid, investorid ja nõustajad.

Northbound Startups korraldab idufirmadele kiirendiprogrammi ning B2B kohtumisi ja investorite kohtumisi nii idufirmadele kui ka investoritele. Projektis osalevad tiimid Eestist, Soomest ja Rootsist.

Projekti ametlik keel on inglise keel ning see toimub meie teadus- ja ärilinnakus või veebivahendusel. Kiirendi alustab selle aasta septembris ja lõppeb 2022. aasta märtsis.

Kandideerimise kohta leiad täpsema info Northbound Startups kodulehelt www.northboundstartups.com/northbound-startups-second-accelerator-is-open-for-applications/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid