Linnakusse paigaldati pakiautomaat, kuhu saab pakke tellida ja neid ka hoiustada

Linnakusse paigaldati pakiautomaat, kuhu saab pakke tellida ja neid ka hoiustada

Alates tänasest asub Tehnopoli linnakus nutipoe kõrval uDrop pakiautomaat, kuhu saab peagi mugavalt tellida postipakke ning neil lõunapausi ajal või pärast tööd järel käia ilma, et peaksid kontorist kaugele minema. Lisateenusena pakub uDrop ka pakkide hoiustamise võimalust.

uDrop pakiautomaatide võrk on avatud võrk ehk pakkide saatmise ja kättetoimetamise vaates on võrk avatud kõikidele operaatoritele (DPD, Venipak, DHL, Omniva jt), ent läbirääkimised operaatoritega veel käivad. Alates käesoleva aasta aprillist toimib pakkide saatmine ja vastu võtmine Unisent (Leedu Post) pakkidega, lisaks Leedu Postile on tänase seisuga kinnitatud kahe teise operaatori pakkide teenindamine. Integratsiooni protsess on juba alanud ja lähikuudel on oodata teenuse klientidele avamist ka nende kahe operaatori pakkidega. Paralleelselt käivad läbirääkimised kõikide ülejäänud Baltikumi operaatoritega ning lõppeesmärk on luua üks ühtne kõikidele avatud pakiautomaatide võrk üle Baltikumi ja Poola.

Üks teenus, mis uDrop pakiautomaate teistest eristab, on pakkide hoiuteenus. Selle teenusega on kliendil võimalik jätta pakk automaati hoiule ja paari päeva möödudes sealtsamast pakiautomaadist see kas ise ära võtta või lasta seda kellelgi teisel teha.

Tänase seisuga on uDrop paigaldanud Eestis üle 50 pakiautomaadi ja Baltikumis kokku üle 160 pakiautomaadi. 2025. aasta lõpuks on planeeritud Baltikumi võrku paigaldada üle 350 pakiautomaadi.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega