Maailma suurim satelliitnavigatsiooni rakenduste ideekonkurss ESNC ootab eestlaste ideid!

Üle 1 miljoni euro suuruse auhinnafondiga Euroopa satelliitnavigatsiooni rakenduste ideekonkurss ESNC ootab eestlaste lennukaid äriideid! Ideekonkurssi Eesti eestvedajateks on Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Tartu Teaduspark, kes on pannud võitjatele välja auhinnafondi väärtuses 12 000 eurot!

Lisaks avatakse käesoleva aasta sügisel Euroopa Kosmoseagentuuri äriinkubatsioonikeskused ka Tallinnas ja Tartus, mis avab Eesti ideekonkurssi võitjatele võimaluse jätkata oma äriidee arendamist selleks spetsiaalselt mõeldud inkubatsiooniprogrammis. Sealt edasi on ettevõtetel võimalik pääseda ESNC poolt käivitatud kiirendiprogrammi E-GNSS Accelerator, mis on ettevõtjatele ja idufirmadele ainulaadne võimalus arendada oma äriidee väga suureks. E-GNSS Accelerator kestab kolm aastat ning toetab otseselt ESNC 2017., 2018. ja 2019. aasta võitjaid. Seetõttu on osalejaid ootamas veel rohkem auhindu, teenuseid ja kolm täiendavat äriinkubatsioonipaketti väärtuses 500 000 eurot.

Kõik ettevõtted, teadusasutused ja tudengitiimid on oodatud esitama oma innovaatilisi äriideid satelliitnavigatsioonisüsteemi võimaluste nutikaks rakendamiseks maapeal aadressil http://www.esnc.eu/prize/estonia/

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega