Maailma suurim satelliitnavigatsiooni rakenduste ideekonkurss ESNC ootab eestlaste lennukaid äriideid

Juba 15. korda stardib maailma suurim ja ainulaadseim Euroopa satelliit-navigatsioonisüsteemi rakenduste ideekonkurss (ESNC), kuhu oodatakse taas ka eestlaste ideid kuni 31. juulini.

Kõik ettevõtted, teadusasutused ja tudengitiimid on oodatud esitama oma innovaatilisi äriideid satelliitnavigatsioonisüsteemi võimaluste nutikaks rakendamiseks maapeal! Anna oma ideest teada ja registreeru ESNC kodulehel https://www.esnc.eu/.

Üle 1 miljoni euro suuruse auhinnafondiga Euroopa satelliitnavigatsiooni rakenduste ideekonkursi ESNC Eesti eestvedajateks on Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Tartu Teaduspark, kes on pannud võitjatele välja auhinnaks inkubatsioonipaketi, mis avab Eesti ideekonkurssi võitjatele võimaluse jätkata oma äriidee arendamist.

Tutvu ka teiste auhindadega siit: www.esnc.eu/prize/estonia/

Võitja lennutatakse 4. detsembril Prantsusmaale, kus toimub Euroopa suurimate kosmoseandmete kommertskasutuse innovatsioonikonkursside ESNC ja Copernicus Masters pidulik auhinnatseremoonia “Space Oscars”.

Oberpfaffenhofeni Rakenduskeskus (Anwendungszentrum GmbH Oberpfaffenhofen ehk AZO) on koostöös rahvusvahelise teadus- ja tööstusvõrgustikuga korraldanud ESNC-d alates 2004. aastast. Eesti liitus ESNC ideekonkurssiga juba aastal 2011. Alates aastast 2017 on Eesti eestvedajateks Tartu Teaduspark ja Tallinna Teaduspark Tehnopol, kes avavad 2017 aasta teises pooles koos Euroopa Kosmoseagentuuriga äriinkubatsiooni keskused Tartus ja Tallinnas.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega