Makselink EveryPay LinkPay – makselahenduste uus ajastu

Kevadel tõi Eesti ettevõte EveryPay turule uue ja innovaatilise maksete kogumise teenuse internetis – LinkPay. Makselink LinkPay võimaldab  online kaardimakseid koguda lihtsalt lingi alusel edastades need klientidele kas chat’i, e-maili, SMS-i, QR koodi või muu sarnase lahenduse abil. LinkPay toode on suve jooksul veelgi täienenud, võimaldades lisaks ühekordsetele maksetele ka korduvmakseid, samuti ka makseandmete defineerimist läbi makse-URLi.

EveryPay LinkPay on makselahendus, millega saab kaardimakseid vastu võtta ilma ettevõttepoolse IT arenduseta ja isegi toimiva veebileheta. Makselingi tegemiseks tuleb teenusepakkujal EveryPay portaalis kirjeldada soovitud makseandmed, mille alusel loob EveryPay süsteem makselingi. Antud linki  saab kaupmees oma klientidele jagada e-maili, QR-koodi, sotsiaalmeedia chati, SMSi või muu sarnase kommunikatsiooniplatvormi abil.

“LinkPay on ideaalne vahend kõikidele ettevõtetele, kes tahavad endale maksmise lihtsaks muuta. Kõige lihtsamal juhul pole vaja ei IT-arendust ega isegi kodulehte. Teenus sobib  igale ettevõttele, olenemata suurusest, tegevusalast või profiilist,” kommenteeris EveryPay tegevjuht Lauri Teder. “LinkPay eesmärk on teha maksete vastuvõtmine mugavaks nii, et see ei nõuaks ettevõtetelt suurt investeeringut, kuid samal ajal tagaks klientidele lahenduse, mis toimiks igal ajal, igal pool ja igas seadmes,” lisas Teder.

Üha enam otsivad ettevõtjad traditsioonilistele arvetele alternatiivi, kuna kliendid ootavad sujuvaid ja lihtsaid makseviise kõigis nutiseadmetes.  Turuprobleemide lahendamiseks on EveryPay loonud toote, mis muudab online makse tegemise lihtsaks nii kaupmehele kui ka kliendile.

“Oleme LinkPay’d kasutanud ligikaudu aasta. Eelnevalt kasutasime PayPal’i. LinkPay plussidena tooksin välja: lihtsus – nii endal kui klientidel on lihtne kasutada; kiirus – järgmisel päeval on raha arvel ilma täiendavate liigutusteta, vastukaaluks PayPal-is pidid umbes 5 click’i tegema, selleks, et raha kontole kanda; töökindlus – ma ei ole pidanud kordagi kliendi ees vabandama, et süsteem on maas vms” kommenteeris Nordic Consult  tegevjuht Margus Laar.

Kuidas LinkPay töötab?

Makselingi loomine toimub lihtsalt EveryPay kaupmeheportaali kaudu. Teenuse pakkuja saab makselingi saata e-posti, SMS-i, sotsiaalmeedia chat’i teel,  panna veebisaidile või võrguühenduseta meedias jagamiseks kasutada QR-koodina: reklaamplakatitel,  ajakirjades.

Kui lõppkasutaja klõpsab LinkPay lingile, suunatakse ta EveryPay poolt hallatud turvalisele makselehele. Makselehe  kujundamiseks on teenusepakkujal võimalik lisada lehele enda logo või muid disaini elemente, mis teeb makselehe kliendi jaoks äratuntavaks. Kõikide teostatud tehingute kohta saab ülevaate EveryPay kaupmeheportaalis. LinkPay töötab igal seadmel, igal pool ja igal ajal.

LinkPay funktsioonid:

  • Eeltäita makseandmed
  • Jätta makseandmed kliendile muutmiseks
  • Lasta kliendil ise määrata maksesumma
  • Disainida makseleht enda logo ja kujundusega
  • Määrata lingi jaoks kehtivus
  • Sooritada ühekordseid makseid
  • Kasutada korduvmaksetele registreerimiseks

Vaata rohkem siit.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega