Meil on 15 aastat kogemust autorendi turul, asume Teaduspargis Tehnopol, Mäealuse 2/2

Otsid  ettevõttele uut  autot? Vajad sõidukit paariks päevaks või hoopis viieks aastaks?  Ära kaugemalt otsi! Asume siinsamas, ümber nurga!

Pakume ettevõtetele nii lühirenti kui ka pikaaegset täisteenusrenti. Kasutades meie teenust, võidate nii ajas kui ka rahas!

Meie teenustevalikus on:

• Lühirent –  alates ühest päevast kuni aastani. Valikus uued autod

• Täisteenusrent on mugav ja ajasäästlik  teenus, kus kõik hinnas kuumaksega annate kõik tülikad automured Rentesti kanda.

Täisteenusrendi kuumakses sisaldub lisaks auto kasutamisele ka liiklus – ja kaskokindlustus, korrapärased hooldused, rehvid ja rehvivahetused, ööpäevaringne autoabi ja teised kokkulepitud mugavusteenused.

Pakume täisteenusrenti kõigile uutele sõidukitele alates 1 aasta – 5 aastat.

• Autopargi haldusteenus.  Antud teenust soovitame kasutada ettevõtetele, kus  autopark on  suurem kui 10 autot. Autopargi haldamise teenus on koos administreerimisega, mis võimaldab hoida autopargiga

seotud kulud kontrolli all.

Rentesti kliendina usaldate oma sõidukipargi meie professionaalse meeskonna hoolde. Nii säästate väärtuslikku aega ja hoiate kokku kulusid!

Tutvu meie teenustevalikuga kodulehel: www.rentest.ee või tule astu läbi meie kontorist  Mäealuse 2/2. Olete alati oodatud!

 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega