Mida toob GreenEST Summit 2020?

Piirkonna suurim rohetehnoloogiaalane üritus GreenEST Summit 2020 toimub sel aastal 12-13.oktoobril. Tegemist on rahvusvahelise üritusega, kus kajastatakse olulisimaid päevakajalisi teemasid ja valdkonna arenguid. See annab võimaluse tuua kokku avaliku ja erasektori spetsialistid, valdkonnaga seotud ettevõtted ja investorid. Üritus toimub juba kolmandat aastat ning selleaastatasteks teemadeks on rohetehnoloogiale üleminek, taastuvenergia, tark linn ja tuleviku toit.

Tutvu ürituse vägevate esinejatega:

  • Alejandro Hernandez Alva on vanem energia analüütik Rahvusvahelises Energiaagentuuris Prantsusmaal.
  • Rahvusvahelist kogemust annab edasi ka SecondMuse asutaja Todd Khozein, kellel on meditsiinialane kraad ja aastatepikkune kogemus äride arendamisel.
  • Lisaks jagab üritusel enda teadmisi Ivar Kruusenberg, Powerup Energy Technologies juht, kes hetkel rakendab oma teadmisi rohetehnoloogia ettevõtluses.
  • Viimaks astub üles ka Sunly ettevõtte nõunik ja asutaja Martin Kruus, kes on ka aseesimees innovatsioonipoliitika komisjonis.

Sellel aastal on võimalik osaleda ka online vahendusel. Täpsem informatsioon esinejate, ajakava ja registreemise jaoks on leitav siin!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid