Mustamäe riigigümnaasiumis avatakse arhitektuurinäitus ja toimuvad tasuta majatuurid

Mustamäe riigigümnaasiumis avatakse arhitektuurinäitus ja toimuvad tasuta majatuurid

Tehnopoli linnaku ääres asuvas Mustamäe riigigümnaasiumis avatakse 22. veeburaril kell 17.30 hoone projekteerinud arhitektuuribüroo Arhitekt Must juubelinäitus “Esimesed 10”. Näitust saadavad ka tasuta majatuurid, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Näitus on pühendatud arhitektuuri ja arhitekti rollile ühiskondlike probleemide lahendamisel. Näitus avatakse Arhitekt Musta poolt projekteeritud ja 2023. aasta sügisel õppetegevust alustanud Mustamäe riigigümnaasiumi fuajees. Näitus jääb kooliperevälistele huvilistele lahti neljapäeviti kella 17.00-18.00 kuni märtsi lõpuni. Lisaks näitusele saavad soovijad osaleda ka näitusega kaasnevatel majatuuridel, mis leiavad aset samuti igal neljapäeval kella 17.00-18.00 märtsi lõpuni. 

Akadeemia teel, Tehnopoli linnaku kõrval paiknev koolihoone pälvis hiljuti ka aasta betoonehitise nominatsiooni ning on üks kolmest sügisel Tallinnas avatud riigigümnaasiumist.

Tehnopolis linnaku ettevõtted ja töötajad on oodatud näitust külastama ja hoonega majatuuridel tutvuma, kuna kooli fookusteema ja arhitektuur võiks linnakus tegutsejaid kõnetada ning näitus ja tuurid on suunatud ka koolipere välistele huvilistele.

Sündmus on leitav ka Facebookist.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega