NATO DIANA kohtumine Belgias: Eesti kiirendi on valmis vastu võtma esimesi idufirmasid

Möödunud nädalal kohtus NATO DIANA põhitiim Belgias kõikide kiirendiprogrammide esindajatega. Kohal oli ka Tehnopol Startup Inkubaator.

Belgias, Liege’i Teaduspargis toimunud üritusest võtsid osa ka Belgia kaitseminister Ludvine Dedonder ja DIANA tegevdirektor Deeph Chana. Kohapeal oli võimalus tutvuda mitme Belgia iduettevõttega, kes arendavad kaitse- ja kaheotstarbelise kasutusega lahendusi.

Kahe intensiivse päeva jooksul jagati parimaid praktikaid ja pandi paika detailid DIANA innovatsioonikiirendite avamiseks, kuhu laekus muljetavaldav number avaldusi – koguni 1300+ üle terve alliansi!

Eesti on üks esimesest viiest riigist, kus hakkab tegutsema NATO DIANA innovatsioonikiirendi. Kiirendit hakkab juhtima Tehnopol Startup Inkubaator koostöös heade partneritega Tartu Teaduspargis ja Startup WiseGuys’ist.

NATO DIANA esimene kohort alustab juba detsembris. Oleme valmis pakkuma kõrgekvaliteedilist kiirendiprogrammi, et toetada kahese kasutusega lahenduste arendust ja ootame põnevusega DIANA esimesi väljavalituid. Ettevõtted kuulutatakse välja õige pea, nii et püsige lainel!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega