Networking Night #23 koos Taxify-ga

Kõige mugavamat sõiduteenust pakkuv Taxify sõidab suurtest teetähistest mööda sama sujuvalt, nagu tipptunni parim taksojuht, kes leiab alati üles rohelise tule. Saavutustest olulisem on aga sõidukogemus ja seda tuleb 26. aprillil kell 18.00 Tehnopol Startup Inkubaatori legendaarsele Networking Nightile jagama Taxify üks kaasasutaja Martin Villig.

Sel korral valime marsruudiks uued ja tundmatud rajad ja riigid, kui ürituse külalised saavad näha ja kuulda huvitavatest arengutest laienemisel ja uute riikide avamisest.

“Nelja tegutsemisaasta järel on Taxify oma tegemistes siiski alles algusjärgus ning kõikvõimalikud väljakutsed vaid kasvavad. Igakuise 20-30% kasvu juures on Taxify üks kiiremini kasvavaid Euroopa ja Aafrika startupe. Iga kuu laieneb Taxify uude riiki või linna ning palkab keskmiselt 15 inimest, kusjuures kiire kasvuga platvormi arendamiseks on Taxifyl plaanis Eesti kontoritesse juurde palgata enam kui 50 arendajat.”

Tuult tiibadesse puhub Tehnopol ja Startup Inkubaatorist saadame vilistlasklubisse teele kaks uut Inkubaatori lõpetanud iduettevõtet.

Õhtu kava:

17:30-18:00 kogunemine Mäealuse 2/1

18:00-18:15 tervitussõnad ja Tehnopol Startup Inkubaatori lõpetanud startupide autasustamine

18:15-19:15 lava kuulub Taxifyle, küsimused publikule

19:15-19:30 pitchid, kogukonna teated jm

19:30-… networking & chill

Uued tulijad toob kohale Taxify, jagades esimese sõidu promokoodi*: TEHNOPOL18

Registreeri end üritusele SIIN.

Vaata ka Facebooki üritust SIIT.

Küsimustele vastab ja lisainfot jagab Tehnopol Startup Inkubaatori kogukonnajuht Triin Ilves (triin.ilves@tehnopol.ee+37255674563)

* PS: Koodi väärtus on 7 € ja seda saab kasutada ainult esimeseks Taxify sõiduks. Kood kehtib aasta lõpuni.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid