Networking Night #24 Holger Roonemaaga: Kuidas anda oma startup’i karjääri parim intervjuu?

Juba homme toimub Tehnopol Startup Inkubaatoris legendaarne Networking Night #24, kus seekord räägime välja hea intervjuu andmise saladused. Ühest väga heast intervjuust võib vabalt piisata, et end kohalikul turul tuntuks teha.

Startupile, kellele suured reklaamtahvlid või järjest kulukamad sisuturundusartiklid käivad üle jõu, võib tuule tiibadesse ja 3000 uut klienti tuua meeldejääv intervjuu. Hea kuvand on parem kui tuhat tühja sõna! Networking Night loob vajalikud kontaktid!

  • Mis ajakirjanikku päriselt huvitab?
  • Kuidas pitch’ida head lugu?
  • Mida mitte teha intervjuud andes?

Kõigest sellest tuleb rääkima Holger Roonemaa! Eesti Meedia uuriva ajakirjanduse juhi Holger Roonemaa käe alt on tulnud kümneid lugusid, mis panevad ühiskonna nendest rääkima. Holger on ühendav lüli Postimehe uuriva toimetuse ja Eesti ühe populaarsema telesaate Radar vahel. Lisaks Eesti meediamaastikule on ta teinud kaastööd ka näiteks BuzzFeedile USAs. Kui tahad teada, kuidas anda oma startup karjääri parim intervjuu, siis pane ennast kirja ja ole kohal!

Lisaks on meil hea meel teatada, et inkubatsiooniprogrammi on edukalt lõpetanud kolm startupi’i: Transformative.ai, ChatCreate, and SprayPrinter. Neile antakse pidulikult üle traditsioonidele kohaselt hokikepid, mis lisatakse Tehnopol Startup Inkubaatori kuulsuste seinale.

Ühinege meiega 11. septembril kell 17.30 Startup Inkubaatori UK Lounge’s (Mäealuse 2/1, 2. korrus) ja naudime koos head õhtut!

Registreerumine: tew2018.eventbrite.com

Facebook üritus: SIIN.

Kogu informatsioon TEW2018 kohta SIIN.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid