fbpx

Legendaarne Networking Night #25 koos “jätkusuutlikkuse Steve Jobs” Gunter Pauliga

Kuidas Taavet võidab Koljati – kuidas startupid edestavad suurettevõtteid võidujooksus jätkusuutlikuma tulevikuni? Tule saa teada 20. novembril kell 17.00-20.30 Tehnopoli Veenuse saalis (Akadeemia tee 21/1).

Startup Inkubaatori Networking Night tähistab 25. toimumiskorda koos visionääri Gunter Pauliga, keda Huffington Post nimetas kui “Jätkusuutlikkuse Steve Jobs”. Mõistagi anname välja ka kuldse hokikepi startupile, kes lõpetab edukalt inkubatsiooniprogrammi.

Sel korral toimub Networking Night Tehnopoli Veenuse auditooriumis, et tuua kokku kogu Tehnopoli kogukond. Õhtusse toob sära ja inspiratsiooni Gunter Pauli, kes pole kindlasti võõras nimi rohetehnoloogia valdkonna ettevõtetele ja startupidele. Pauli on ettevõtja ja majandusinnovaator, kes on võtnud sihiks rakendada ettevõtlus ühiskondlike muutuste teenistusse.

Tema raamat “Sinine majandus 3.0” on alus uuele jätkusuutlikumale majandusmudelile, mille aluseks on kasutada loovalt, targalt ja otstarbekalt kõike seda, mis konkreetses piirkonnas või kogukonnas on kättesaadav ja uute tulumudelite loomiseks kasutatakse ära kõik tootmisel ja tarbimisel tekkinud jäägid.

Õhtu kava:

17.00-17.15 Startup Inkubaatori tervitussõnad ja kuldse hokikepi üleandmine

17.15-18.30 Gunter Pauli esitlus: “Kuidas Taavet võidab Koljati – kuidas startupid edestavad suurettevõtteid võidujooksus jätkusuutlikuma tulevikuni?”

18.30-19.30 Networking ja “Sinine majandus 3.0” raamatuesitlus

19.30-20.30 Prototroni ja kümne parima tiimi pitchimisvõistlus

Anna oma tulekust teada 15. novembriks nn25.eventbrite.com.

Networking night on ingliskeeles!

Seda üritust toetatakse osaliselt Startup Estonia programmi (EU50651) raames Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid