NOCCA häkaton kutsub tulevasi ettevõtjaid osalema!

Kui tahaksid tulevase ettevõtjana õppida ettevõtluseks vajalikke oskusi, saada rahvusvahelist kogemust ning asutada rahvusvahelist iduettevõtet, siis registreeru häkatonile ning pane vaim valmis vingeks kogemuseks!

NOCCA programm on suunatud õpilastele ning koosneb kolmest põhisündmusest: häkatonist, skaleerimise ja kasvu töötoast ning kiirendamise ja idee mõttetalgutest.

Online häkaton 17.09-19.09

  • Idee arendamine ja ärimodelleerimine. Parimate ideedega tudengid saavad reisida välismaale, et arendada ideed edasi ja avastada koostöövõimalusi.
  • Äriidee võib baseeruda probleemil, mille on vajadust on näitlikustanud teine ettevõte või mis on grupi enda poolt mõeldud.

Kasvu ja skaleeritavuse töötuba 16.11-17.11

  • Ideest reaalsete ettevõteteni: startup metodoloogia, mis on keskendunud kiirele prototüüpimisele, testimisele ja kasvuplaanide loomisele.

Kiirenduse ja idee talgud 25.01.2021-27.01.2021

  • Äriideede elujõulisuse tagamiseks ja potentsiaalse rahastuse rakendamiseks, mis vastutasuna tagab ressursid kiirendatud kasvuks.

Projekti raames tekkinud reisikulud hüvitatakse. Rohkem infot projekti kohta leiad kodulehelt. Küsimuste korral võta julgesti ühendust projektijuhi Jari Luomakoskiga (jari.luomakoski@haaga-helia.fi) või Projekti koordinaatori Namrata Sethiga (namrata.sethi@haaga-helia.fi).  

Ootame sind osalema!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid