Norra Kroonprintsi külastuse raames toimuvad äriseminarid ettevõtjatele

25.-26. aprillil 2018 külastavad Eestit Tema Kuningliku Kõrgus Norra kroonprints Haakon ja –printsess Mette-Marit, kelle ametlik visiit on pühendatud Balti riikide 100. sünnipäevale. Seoses visiidiga toimub Norra ja Eesti ettevõtete suhete edendamiseks programm, mis hõlmab teiste ürituste hulgas kahte seminari – 25. aprillil toimuv Public and Private Digital Leadership Summit in Tallinn ning 26. aprillil toimuv Norwegian-Estonian Business Forum.

Seminaridel osalevad Eesti ja Norra ettevõtjad ning avaliku sektori esindajad. Seminaridel tutvustatakse Eesti e-riigi lahendusi, toimuvad temaatilised sessioonid ning käsitletakse Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT võimalusi.

2018. aasta sügisel avatakse Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT uus periood. Taotlusvoorudes on Eesti ettevõtetel võimalik osaleda partnerluses Norra ettevõtetega; koostöö tulemusena valmivate toodete, teenuste ja protsesside arendamiseks on võimalik taotleda toetust. Taolised arendused on peamiselt suunatud tööstuse digitaliseerimise, energiamajanduse, targa transpordi ning tervisetehnoloogiatele.

Vaata programmi ajakava SIIT. 

Üritust finantseeritakse Norway Grants ja Innovation Norway vahenditest.

Programmis osalemine on tasuta, kuid tuleb end eelregistreeruda SIIT.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid