NULA otsib mõjusaid ideid ühiskonna valupunktide leevendamiseks

Eesti ainus ühiskondlike algatuste inkubaator NULA alustab oma viiendat hooaega ja otsib mõjusaid ideid ühiskonna valupunktide leevendamiseks!

NULA inkubaatoris saavad kokku kodanikualgatus ja eraettevõtlus, et kasvatada ideedest tõeliselt toimivad sotsiaalsed algatused. Poole aasta pikkuse programmi jooksul algseid ideid testitakse ning arendatakse kogenud mentorite ja tegutsevate ettevõtjatega koos edasi.  Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja Heateo Sihtasutuse poolt 2016. aastal ellu kutsutud inkubaatori on aastate jooksul läbinud 30 algatust ning 12 neist on saanud ka kuni 25 000 euro suuruse starditoetuse.

NULA vilistlaste seas on näiteks noorte tehnikaharidust elavdav SPARK Makerlab, Ida-Viru noori IT-ettevõtetesse praktikale vahendav Spinner, ühekordsete topside kasutust vähendav Topsiring, asendusõpetajaid koolidesse vahendav Asendusõpetajate platvorm, erivajadustega inimeste transpordivõimalusi avardav Tugitakso, eakaid ja noori omavahel kokku viiv Jututaja ja kümned teised algatused.

Oma lahendusidee jaoks inspiratsiooni kogumiseks ja juba tegutsevate sotsiaalsete ettevõtete kogemusest õppimiseks kutsume Sind inspiratsiooniõhtule, mis toimub 12. märtsil kell 15 Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus. 

Kui Sul on idee juba olemas siis täida lihtne vorm inkubaatori kodulehel www.nula.ee ning saada see teele hiljemalt 23. märtsil.

Muudame koos elu Eestis paremaks! 

Siin on:
1) NULA Facebooki postitus uue hooaja alguse kohta  https://www.facebook.com/nulainkubaator/posts/2789925141075210
2) Tallinnas toimuva inspiratsiooniõhtu Facebooki-leht https://www.facebook.com/events/474316883446896/
3) koduleht, kus võimalik esitada nii oma algatuse-idee kui ka registreeruda inspiratsiooniõhtule: www.nula.ee 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid