Osale Garage48 Heaolutalgutel 2017

Garage48 Heaolutalgute käigus otsime uuenduslikke lahendusi Eesti hoolekandeteenuste arendamiseks, et muuta Eesti inimeste elu paremaks.

Võibolla hoolitsed oma kalli lähedase eest ja see ei võimalda sul käia tööl nii suure koormusega, kui sooviksid. Ehk on sinuga juhtunud õnnetus või oled sündinud teistsugusena ning sul on mõtteid, kuidas oma saatusekaaslaste igapäevaelu efektiivsemalt organiseerida. Mis iganes probleemiga sa silmitsi oled, pea meeles, sa ei ole üksi 🙂

Heaolutalgute esimeses etapis  tõime juunikuus Tallinnas, Tartus ja Narvas toimunud töötubades kokku valdkonnaeksperdid ning kaardistasime kõige põletavamad teemad Eesti hoolekandesüsteemis
Loe rohkem toimunud töötubade kohta SIIT 

Teises etapis– kutsume üles kõiki, et leida juba eelnevalt väljasõelutud probleemidele lahendused. Garage48 Heaolutalgud 2017 on kahepäevane proto-garaaž, mis toimub Tallinnas, SEB Innovatsioonikeskuses 8. ja 9. septembril. Protogaraaži käigus jõuame ideest prototüübi paberile kandmiseni, arendamise faasini selle ürituse raames ei jõuta.

Garage48 Heaolutalgute eesmärgiks on julgustada üritusel osalejaid pakkuma ideid ning koos mentorite ja juhendajatega neid valideerima ja leidma võimalikke lahendusi Eesti hoolekandeteenuste arendamiseks.

Üritusel saavad olema kaasatud mentorite ja juhendajatena nii sotsiaalsektori ja meditsiinieksperdid, kohalike omavalitsuse esindajad kui ka tehnilise sektori eksperdid.

Garage48 Heaolutalgute  sessioon on mõeldud kõigile, kellel on huvi kaasa aidata Eesti inimese elu paremaks muutmisel ning kes vaatamata oma taustale ja oskustele tahab panustada lahenduste leidmisel.

Hooliv kodanikuhing, arendaja, disainer, sotsiaaltöötaja, ettevõtja,  turundusspetsialist- kõik on oodatud!

Garage48 Heaolutalgud 2017 algavad kogunemise ja tiimide moodustamisega, et leida lahendusi allolevatele küsimustele:
– Millist ideed/probleemi peaksime lahendama?
– Mis on potentsiaalse lahenduse detailid?
– Kes on potentsiaalsed kasutajad/kliendid ja sihtturg?
– Kas lahendusele on võimalik leida ka jätkusuutlik mudel?
– Mis võiks olla lahenduse prototüübiks? Tehnilise lahenduse korral – kas prototüüp võiks olla teostatav ka  hackathoni käigus?

Iga meeskond valmistab seejärel ette presentatsiooni, et kanda ette ürituse jooksul leitud lahendus/tulemused. Žürii aitab tuvastada parimad ideed. Parimatele ideedele motiveerivad auhinnad.

Liitu Heaolutalgutega Facebookis:  https://www.facebook.com/events/263027904101228

Eelüritused

Garage48 Heaolutalgute 2017 tutvustamiseks toimuvad
30. augustil Tartus SPARK BizTown’s  https://www.facebook.com/events/344705349293383
5.septembril Tallinnas SEB Innovatsioonikeskuses
https://www.facebook.com/events/1630245333661816

Registreeri nüüd, SEST KOHAD ON LIMITEERITUD!

Kui Sulle läheb korda, et Eestis oleksid hoolekandeteenused kättesaadavamad ja kvaliteetsemad, siis tule ja löö kaasa!

 

Heaolutalgud  toimuvad Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel koostöös CIVITTA Eestiga.

Üritust rahastab Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid