Pane oma idu idanema – viimane võimalus Tehnopol Startup Inkubaatori programmi kandideerida!

Tehnopol Startup Inkubaatori teise vooru kandideerimine lõppeb 9. augustil, mis tähendab, et nüüd on viimane hetk enda innovaatilise äriideega välja tulla ja taotlus esitada! Uuenenud programm pakub kuueosalist koolitusmoodulit turundusest juriidikani ning aitab leida investoreid nii Eestist kui kaugemalt.

Programm keskendub ettevõtetele, kelle fookusvaldkondadeks on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad ja avaliku sektori digilahendused. „Inkubaatori programmi läbinud on lõpuks niivõrd karastunud, et kui üldise statistika järgi jääb alustavatest ettevõtetest ellu alla 10%, siis meie hoogsa programmi vilistlastest on elujõulised 60%,“ tõdes Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai.

Programm alustab 2020. aasta septembris ning lisainfot programmi kohta leiab siit, kandideerimiseks tuleb täita lühike kandideerimisvorm. Varasematest programmidest on tuule tiibadesse saanud näiteks Bikeep, Toggl, Defendec ja paljud teised tänased tugevad ettevõtted.

Tehnopol Startup Inkubaator loob alustavatele ettevõtetele turvalise kasvukeskkonna. Kasvuprogramm pakub osalevatele ettevõtetele sisukaid ja praktilisi koolitusi ja eksperttuge Eesti ja Euroopa parimatelt mentoritelt, eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele. Tehnopol Startup Inkubaator on osa Baltimaade suurima teadus- ja ärilinnaku Tehnopol terviklikust tugiteenusest.

Vali otsetee investeeringuni ja kandideeri Tehnopol Startup Inkubaatorisse! Rohkem infot: https://www.startupincubator.ee/programm-2/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid