PowerUp! 2017 ootab eestlaste energiasäästlikke ideid!

31.oktoobril toimub Tallinnas Teaduspargi Tehnopol eestvedamisel koostöös InnoEnergyga Euroopa suurima säästva energia idufirmade konkursi PowerUp! 2017 Eesti lõppvõistlus, kuhu saab ideid esitada kuni 11. septembrini 2017.

Konkursil osalemiseks on vajalik esitada säästva energia fookusvaldkonnaga seonduv projekt, moodustada selle ümber pühendunud meeskond, omada toote/teenuse valmis prototüüpi ning täita konkursi veebilehel www.powerup.innoenergy.com olev osalemisvorm.

Parim tiim saab kutse osaleda konkursi finaalis, mis leiab aset selle aasta novembris Budapestis, kuhu oodatakse osa võtma idufirmasid ja ettevõtteid 23 Kesk- ja Ida-Euroopa riigist. Finaali võitjaid ootavad rahalised auhinnad (kuni 20 000 €) ning ligipääs mõjukale InnoEnergy Highway® kiirendile (investeering kuni 150 000€), mis aitab ideed ja projektid reaalselt turule tuua.

Kolmandat aastat järjest toimuva võistluse eesmärgiks on säästva energia valdkonnas tegutsevate parimate idufirmade välja valimine ja nende maailmaturule jõudmise toetamine ja kiirendamine. Säästva energia fookusvaldkonnad on järgmised: taastuvenergia, alternatiivne energia, puhas fossiilenergia, ohutu tuumaenergia, säästlik kodumajapidamiste ja tööstuslik energiakasutus, energia tõhus ladustamine ja jaotus, nutikodud, -hooned ja -linnad ning energiaturvalisus.

Noortele ettevõtjatele annab konkurss uusi teadmisi ning tuge tootearenduse ja -kaitse osas, võimaluse turule tulekuks ning meeskonnatöö kogemuse või ligipääsu iduinvesteeringule. Ühtlasi saavad osalejad ligipääsu 150 suurimale partnerorganisatsioonile, kes energiavaldkonnas tegutsevad.

Meeskondadel on võimalus oma projekti detailide kallal töötada enne Eesti lõppvõistlust oktoobris toimuval kahepäevasel bootcampil, kus koos mentorite abiga õpitakse ja parendatakse õpitubade vormis nii ärimudelit kui idee esitlemise/avaliku esinemise oskusi.

InnoEnergy on säästva energia valdkonna uuenduste eestvedaja Euroopas, mida toetab Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogia Instituut. InnoEnergy koostööpartneriks Eestis on alates 2015. aastat Tallinna Teaduspark Tehnopol. Ühisteks eesmärkideks on toetada Eesti energiavaldkonna innovaatiliste ettevõtete arengut, jätkusuutlikkust ning investorvalmis seadmist.

Info ja registreerumine: powerup.innoenergy.com

Facebooki üritus:  https://www.facebook.com/events/109329303112816/

Asukoht selgub peagi!

 

Lisainfo: heleri.holm@tehnopol.ee

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega