Prototron Juniori TOP 5

Prototron Junior on jõudnud finišisirgele, kus noortel on nüüd vaja välja panna kõik enda energia ja oskused, et koostöös mentoritega oma idee füüsilisele kujule võimalikult suures ulatuses viia. Koostöös oma tublide mentoritega on parimad ideed välja valitud noorte 90-sekundiliste pitchide abil ning meil on hea meel tuua avalikkuse ette 5 parimat ideed, kes kõik saavad 500€ väärtuses krediiti Prototroni partnerite juures ja jätkata võistlemist.

Prototron Junior TOP 5 on:

  • Pillbox – custom-made tabletijaotur, mille päevase doosi karbid on magnetitega eemaldatavad. Lisaks on plaan arendada lisateenus Pillbox Care, mis saadab sensorite abil vanurite hooldaja/(lapse) lapse telefonisse reaalajas sõnumi, kui vanaema/vanaisa on oma päevased ravimid manustanud. Nii on alati teada, et kõik on korras.
  • Ultralink – UV ukselink, mis tapab käepidemel olevad bakterid.
  • Õppefocus – arendab teenust, mis aitab 16–19-aastastel noortel kasutada tõhusaid ja kasulikke viise oma keskendumisvõime suurendamiseks veebiseminaride ja Õppefocuse rakenduse abil.
  • History Revamped – Eesti ajaloo teemaline mäng, mis kattuks 5. klassi ajaloo õppekavaga, kuid seda saaks kasutada ka teiste klasside õpilased (näiteks saab tuua 9. klassi, mille ajaloo õppekava sisaldab samuti sündmusi Eesti ajaloost) või teised ajaloohuvilised.
  • Skille – platvorm, kus võimalik eesti keeles omandada uusi oskuseid oma ala professionaalidelt. 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid