Prototron ootab nutikaid ideid 15. oktoobriks

Eesti esimene ja ainus prototüüpide rahastu Prototron aitab ellu viia nutikaid ideid. Selleks pakub Prototron kuni 35 000€ suurust rahastust, erinevaid tugiteenuseid, inkubatsiooni Tallinna Teaduspark Tehnopol Startup Inkubaatoris.

Prototroni sügisvooru taotluste esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2019. Selleks ajaks esitatud taotlusi hindavad oma valdkonna spetsialistidest Prototroni eksperdid, kes valivad välja parematest meeskondadest TOP40. Nemad läbivad ühepäevase koolituse, mille raames käsitletakse finantseerimisvõimalusi, intellektuaalomandit, prototüüpimist ning müüki ja antakse nõu investordokumendi koostamiseks. TOP20 tiimid saavad personaalse mentorluse käigus nõu oma idee esitlemise viimistlemiseks. Parimatest parimad ehk TOP10 saavad lisaks intensiivse pitch-koolituse, et esitleda oma ideed ekspertkogule. Selle tulemusel on selge, keda premeeritakse Prototroni võidupaketiga – kuni 35 000€ suuruse rahastus, 6-kuuline inkubatsioon Tehnopol Startup Inkubaatoris, Hedman Partners õigusabi pakett ja teised äri alustamiseks vajalikud tugiteenused. 

Swedbanki, TalTechi ja Tallinna Teaduspargi Tehnopol koostöös 2012. aastal loodud Prototron on rahastanud 68 nutikat ideed kogusummas ligi 780 000 eurot, meeskonnad on järelinvesteeringuid kaasanud üle 19 miljoni euro ulatuses. Edukaimad Prototroni rahastusega meeskonnad on Lingvist, CoModule, Feelingstream, Lumebot jt.

Loo oma ideest 35 000€ suuruse auhinnaraha ja tunnustatud mentorite abiga toimiv prototüüp ja alusta edukat äritegevust! 

Prototroni sügisvooru taotluste esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2019. Esita oma idee siin: https://prototron.ee/en/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid