fbpx

Registreeru Deloitte Tehnoloogia Fast 50 programmi!

Deloitte Eesti kutsub teie ettevõtet registreerima Deloitte Technology Fast 50 Kesk-Euroopa programmi. See konkurss hindab kõige kiiremini kasvavaid tehnoloogiaettevõtteid nende aastatulude kasvu põhjal. Fast 50 eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kellel on potentsiaal olla edukas nii Kesk-Euroopas kui ka terves maailmas.

Miks registreerida?

Programm pakub:

  • Võimalust arendada võrgustikku oma valdkonna kaasvõitlejate ja turu võtmemängijatega Fast 50 networking platvormi kaudu,
  • Võimalus võita Most Disruptive Innovation ja Social Impact auhind,
  • Automaatne kandidatuur Deloitte Fast 500 EMEA programmis (Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika), kus on võimalus jõuda Euroopast laiema publikuni,
  • Valdkonna tunnustus, suurem usaldusväärsus ja bränditeadlikkus potentsiaalsete äripartnerite, investorite, klientide ja töötajate jaoks.

Konkursi detailid

Kategooriad:

Fast 50 – põhikategooria

Ettevõtted peavad vastama mitmetele kriteeriumitele, et nad oleks sobivad Fast 50 peakatergoorias osalemiseks:

  • Baasaasta äritulud peavad olema vähemalt 50 000 € aastatel 2015, 2016, 2017 ning käesoleva aasta (2018) äritulu vähemalt 100 000 €,
  • Omama patenteeritud intellektuaalset omandit või patenteeritud tehnoloogiat, mille müük klientidele panustab suuremale osale ettevõtte ärituludest,
  • Omama omanike struktuuri, mis välistab strateegiliste partnerettevõtete enamusosalusega tütarettevõtted,
  • Peakontor asub Kesk-Euroopa riigis (Albaania, Bulgaaria, Bosnia & Hertsegovina, Horvaatia, Tšehhi, Eesti, Ungari, Kosovo, Läti, Leedu, Makedoonia, Moldova, Montenegro, Poola, Rumeenia, Serbia, Slovakkia või Sloveenia).

Rising Stars kategooria

Deloitte reastab ettevõtted, kes näitavad suurt potentsiaali, kuid on liiga noored, et vastata miinimum 4 tegutsemisaasta kriteeriumile Fast 50 põhikategoorias. Ettevõtted peavad ületama 30 000 € igal aastal viimase kolme aasta jooksul (2016-2018).

Big5

See kategooria reastab ettevõtted, kes on nelja aastaga saavutanud erakordse kasvu. Sobivad ettevõtted peavad vastama Fast 50 peakategooria nõuetele. Ainsa erandina peab nende aastane tulu viimasel aastal (2018) ületama 25 miljonit eurot.

The Most Disruptive Innovation

The Most Disruptive Innovation auhind loodi aastal 2016. Sellega tunnustatakse Kesk-Euroopa ettevõtet, kes arendab ainulaadset ja uuenduslikku toodet või teenust, millel on turule revolutsiooniline mõju.

The Social Impact Award

Sotsiaalse mõju eriauhind loodi aastalt 2018. See tunnustab ettevõtet, kes ühendab edukalt digitaalsed tooted/teenused positiivse mõjuga ühis- ja/või keskkonnale.

Taotlus peab olema esitatud veebis enne 31. juulit 2019. Ärge magage seda võimalust maha! Kandideeri siin.

Rohkem informatsiooni saate Deloitte Eesti koduleheküljelt siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid