Rohehommik: rahvusvaheline müük ja PR

Rohehommik on värskeid ideid ja inspireerivaid lugusid täis kogukonnaüritus rohe-startupidele, energiasäästlikke lahendusi loovatele ettevõtetele, keskkonnaaktivistidele ja maailmamuutvate ideedega visionääridele. Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid.

Esimesel Rohehommikul astub üles Teaduspargi Tehnopol värske rohetehnoloogia valdkonna juht Rohe-Ragmar Saksing, kes jagab kogemusi eelmistest ettevõtmistest müügi- ja tootearenduse vallas ning tutvustab uusi tuuli Tehnopoli rohevaldkonnas. Rahvusvaheliselt kogenud „personaaltreenerid“ Vahur Orrin ja Mart Valner viivad läbi intensiivse PR-treeningu, et aidata sinu ettevõte uutele turgudele ja saavutada edu laias maailmas. 

Kava: 

9:45 – 10:00 Hommikukohv ja registreerumine 

10:00 – 10:20 “Müü, ehita, mõõda, õpi, korda.“ Ragmar Saksing 

10:20 – 11:30 Intensiivne PR treening „personaaltreenerite“ Vahur Orrini ja Mart Valneri käe all 

11:30 Networking

Kes täpsemalt on Rohehommikul esinejad?

Ragmar Saksing

Ragmar on hariduselt merebioloog, aga üle 18 aasta on ta edukat karjääri teinud hoopis infotehnoloogia valdkonnas. Ta on ettevõtjana käivitanud mitmeid tehnoloogiaga seotud ettevõtteid. On ettevõtete Fututec ja Shipitwise asutaja, juhtinud nende arendusi ja ka müüki. On töötanud tarkvaraarendusettevõttes Proekspert Telekom valdkonna juhina, hiljem oli tema visiitkaardil kirjas klientide sõber. Täna juhib ta Tallinna Teaduspargis Tehnopol rohetehnoloogia valdkonda, kus aitab ettevõtetel muuta meie planeeti paremaks kohaks. Ta on eestvedamise ja reisimise fänn, alpinist ja isa.

Vahur Orrin 

Vahur alustas oma karjääri 2003. aastal Eesti riigikaitse akadeemia pressiesindajana. Sealt suundus ta erasektorisse rahvusvaheliste ettevõtetega nagu Joe Tripi (UK), Hawksmoor Partners (UK) ja PRxDigital (USA). 2009. aastal liitus Vahur Brüsselis poliitilise strateegi Lynton Crosby Euroopa valimiskampaania meeskonnaga, kus ta laadis Youtube’i video e-hääletamisest ning sellega sai temast ajaloo esimene europarlamendi eelhääletaja. Vahur kuulub FinEstBayArea meeskonda, mille eestvedaja on Slushi ja Angry Birds’i asutaja Peter Vesterbacka. Lisaks esindab ta mitmeid konsultatsioonifirmasid, mis aitavad alustavatel ettevõtetel ja VKEdel siseneda UK, Saksamaa ja Hiina turgudele. Kultuuridevahelise kommunikatsiooni eksperdina on Vahur spetsialiseerunud meediasuhetele, videoturundusele ja meedia monitoorimisele.

Mart Valner

Mart on kommunikatsioonispetsialist ja keskkonnaajakirjanik. Ta on töötanud kommunikatsioonivaldkonnas nii kolmandas sektoris kui eraettevõtluses seitse aastat. Mart töötab Alfa-Omega Communications kommunikatsioonibüroos, kus pakub Eestis kommunikatsioonituge mitmetele suurtele IT ettevõtetele eesotsas Microsoftiga, on korraldanud ICT Weeki kommunikatsiooni ning hoolitsenud Eesti turismiturunduse eest Soomes. Lisaks on ta olnud KUKU raadio keskkonnasaate Ilmaparandaja saatejuht viimased viis aastat.Olles töötanud aastaid mõlemal pool n.ö. rindejoont suhtekorralduse ja ajakirjanduse vahel, on Mardil isiklikust kogemusest hea sissevaade mõlema maailma toimimise kohta.

Üritus on kõigile TASUTA, kuid kohtade arv piiratud. 

Registreeru aadressil SIIN. 

Vaata ka Facebook üritust SIIT.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid