Rohehommik turismist ja transpordist rohevõtmes

Uuel aastal uue hooga: Tehnopoli Kohvihommik ja Rohehommik ühinevad ning üritus toimub kahes Eesti linnas korraga! Saame kokku 17. jaanuaril kell 10.00-11.30 kas TALLINNAS, Tehnopol Startup Inkubaatoris või PÄRNUS Forwardspace‘s ja ühendame kaks linna videosillaga.

Jaanuari Rohehommiku teema on “Turism ja transport rohevõtmes”, et jagada värskeid ideid ja inspireerivaid lugusid kogukonnas nii rohe-startupidele, energiasäästlikke lahendusi loovatele ettevõtetele, keskkonnaaktivistidele ja maailmamuutvate ideedega visionääridele.

Ideid jagavad:

PÄRNUS Forwardspace’s, Akadeemia 1

1. Hedon SPA & Hotel – kuidas majandada ja turundada rohevõtme “Green key” väärilist hotelli, tehnikajuht Tõnu Mäe ja hotellijuht Signe Reimets
2. Aivar Ruukel – loodusturism ja roheline mõtlemine Soomaal.

TALLINNAS Tehnopol Startup Inkubaatori UK Lounge’s, Mäealuse 2/1

1. Taxify – tuleviku transpordilahendused linnaliikluses, PR-suhete juht Karin Kase
2. Stigo – e-kaherattalised on juba praegu sama popid nagu Patune Pool Põlva ööklubis, turundusjuht Harold Saar

Rohehommik on Teaduspargi Tehnopol korraldatud ürituste sari rohetehnoloogia ja energiasäästlikkuse vallas tegutsevatele ettevõtetele. Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid!

Kohvihommikule omaselt ootavad osalejaid maitsev kohv Gourmet Coffee poolt.

Rohehommik on kõigile huvilistele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerumisel märgi, kas soovid osaleda Tallinnas või Pärnus.

Registreeru: https://rohehommik-turismjaliikuvus.eventbrite.com

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega