Saame tuttavaks – tema on GreenEST Summiti uus tegevjuht!

Meil on väga hea meel teatada, et regiooni suurim rohetehnoloogia konverents GreenEST Summit sai tegevjuhi, kelleks on Mari Juk. Saame Mariga tuttavaks.

Lühidalt – kes sa oled ja kust sa tuled?

Kasvasin Viljandimaal, 16-aastaselt kolisin Iirimaale ja sealt edasi elasin umbes poole oma elust Iirimaal, Suurbritannias ja Kanadas ning töötasin rahvusvahelise värbamise valdkonnas. Minu fookusvaldkonnaks on strateegiliste projektide ja algatuste elluviimine ning olen töötanud väga edukates ja mainekates rahvusvahelistes inimeste ümberpaiknemisega tegelevates ettevõtetes.

Mis on su supervõimed?

Välismaal elades meeldis mulle öelda, et minu supervõimeks on see, et ma räägin eesti keelt. Täna ma ütleks, et mu supervõimeks on empaatia ja oskus suhestuda inimestega, kes on pärit maailma erinevatest otstest ja kel on väga erinevad taustad. Seda tänu sellele, et olen elanud niivõrd rahvusvahelist elu ja mul on mitmekülgsed töökogemused.

Miks otsustasid GreenEST Summiti tegevjuhiks kandideerida?

Mind on alati paelunud teaduslikud arengud tehnoloogia valdkonnas, mis aitavad muuta tuleviku jätkusuutlikumaks meile ning meie järglastele. Olin koheselt GreenESTi tegevjuhi ametikohast huvitatud, sest see võimaldab mul ühendada minu tööalase kire tuua kokku ärikogukondi ja minu isikliku huvi rohetehnoloogia arengute vastu. Boonuseks on see, et ma saan oma koduriiki Eestit maailmale näidata.

Millised on su ootused sellaastasele konverentsile ja milline võiks GreenEST Summit olla 5 aasta pärast?

Eestis on ürituskorralduse tase väga kõrge, seega ma olen veendunud, et suudame GreenEST Summitist teha ühe maailmas oodatuima rohetehnoloogia valdkonna ürituse. Eelnevate aastate tiimid on väga tugeva vundamendi ehitanud ja sel aastal muudame selle veelgi tugevamaks – konverents tuleb senisest suurem, ent sama kvaliteetne kui varem ja pakub osalejatele paeluvaid kogemusi.

Siiani on osalejate hulgas olnud peamiselt investorid, idufirmad, ärid, teadlased ja riigi esindajad, aga ma loodan, et tulevikus leiame võimaluse kaasata ka laiemat publikut ja anname inimestele võimaluse avastada enda jaoks rohetehnoloogilisi lahendusi. Ma usun, et see aitaks tarbijatel targemaid valikuid teha, mis omakorda muudab tuleviku meie kõigi jaoks paremaks.

GreenEST Summit on rohetehnoloogia ürituste lipulaev, mis toob kokku avaliku ja erasektori eksperdid, puhta energia ettevõtted ja investorid üle terve Euroopa, et arutada, kuidas peaksime reageerima roherevolutsioonile, mis ühel hetkel kindlasti kätte jõuab.

Hoidke silm peal GreenEST Summiti kodulehel ja märkige kalendrites juba aegsasti ära 26.-27. oktoober!

Väike videomeenutus eelmise aasta konverentsist:

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega