Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK) kutsub eksklusiivsele ärireisile „Mobiilsus Saksamaal“

Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK) kutsub Teid osalema 19. aprillist 20. aprillini 2018 meie eksklusiivsel ärireisil „Mobiilsus Saksamaal“. Ärireisi käigus külastame Saksamaa mobiilsusklastrit Sachsenis, tutvume lähemalt mobiilsuse arengusuundadega ning külastame mitmeid ülemaailmselt tuntud innovaatilisi Saksa ettevõtteid nagu Porsche, Volkswagen ja DHL, kes spetsiaalselt meie grupi jaoks oma uksed avavad. Lisaks on kavas külastada imeilusat Dresdeni vanalinna ja maitsta Saksimaa roogasid.  Reis annab võimaluse koguda inspiratsiooni ettevõtetelt, kes spetsiaalselt meie grupi jaoks oma uksed avavad, ning astuda vestlusesse erinevate ekspertidega.

Programmi ülevaade:

  • Eksklusiivne külastus ja proovisõit Porsche Leipzigis:

alates 2002. aastast on Porsche tootmisasukohaks ka Sachsen, kus pidevalt on laiendatud tehast ja tootevalikut. Hetkel toodetakse Leipzigis Porsche Cayenne’i, Panamera ja Macan’i mudeleid. Tehase erip ära on oma võidusõidurada, mis võimaldab testida uusimaid Porsche mudeleid, sealhulgas ka sportlikke mudeleid teistest tootmiskohtadest.

  • DHL Hub Leipzigis:
    alates 2008. aastast on Leipzigi/Halle lennujaam olnud DHL-i suurimaks kaubaveokeskuseks, milles käideldakse päevas keskmiselt 2000 tonni kaupu. See tõi Sachseni rahvusvahelise logistika kaardile. Eksklusiivsel ekskursioonil heidame pilgu logistikakeskuse kulisside taha.
  • Volkswageni Gläserne Manufaktur Dresdenis:
    kohast, kus mõni aasta tagasi toodeti VW Phaeton’i, sai eelmisel aastal Volkswageni tuleviku mobiilsuse keskus (Center of Future Mobility), kus uuritakse ja arendatakse e-mobiilsuse ja tuleviku mobiilsuse kontseptsioone. Alates 2017. aasta aprillist toodetakse seal e-Golfi, tulevikus on lisandumas veel mudeleid. Lisaks asub keskuses VW-i idufirmade inkubaator, mis pakub noortele ettevõtjatele võimalust uurida tuleviku mobiilsuse teemasid ja katsetada oma ideid.
  • Kergehituse ja polümeertehnoloogia instituut (Institut für Leichtbau und Kunststofftechnik, ILK):

Dresdeni tehnikaülikoolis asuvas Kergehituse ja polümeertehnoloogia instituudis on 240 töötajat, kes tegelevad modernse kergehituse uurimise, õpetamise ja arendamisega. Kergehitus on eriti oluline mobiilsuse valdkonna jaoks ning instituut arendab ka oma ideid tuleviku mobiilsuse kujundamiseks.

Sündmusterohke esimene päev lõpeb õhtusöögiga ja öise jalutuskäiguga läbi Dresdeni kauni barokse vanalinna.

Kahepäevase ärireisi osavõtt (hotell, toitlustus ja transport) on 1500 eurot (lisandub käibemaks).

Hinnas sisaldub: lennud Berliini ja tagasi; transfeer Sachsenisse; ööbimine ühekohalises numbritoas koos hommikus öögiga; lõunasöögid; ettevõtete ja uurimisasutuse külastused; transport v äikebussis; õhtusöök restoranis.

Kohapeal on saatjaks Saksa-Balti Kaubanduskoja projektijuht.

Keel: inglise.
Registreerimine: kuni 23. märtsini 2018

Täpsem info ja registreerimine aadressil: https://www.ahk-balt.org/ee/ueritused/event-details-ee/aerireis-saksimaale-teemal-mobiilsus-1/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid