Sandra Sillamaa ja Killu Kolsar viivad linnaku kogukonnale läbi arendava koolituse

Sandra Sillamaa ja Killu Kolsar viivad linnaku kogukonnale läbi arendava koolituse

25. aprillil toimub järjekordne Tehnopoli linnaku kogukonna sündmus, millel on koguni kaks toredat boonust – esiteks saab oma teadmisi täiendada arengutreenerite Sandra Sillamaa ja Killu Kolsari juhendamisel, ja teiseks on võimalus kohtuda oma heade naabritega linnakust, kellega iga päev pole ehk aega juttu puhuda, aga linnaku sündmusel on tore taas näha. Nii mõnigi koostöö on alguse saanud just kogukonna sündmuselt.

Killu ja Sandra räägivad sellest, kuidas oma igapäevaelus – nii tööl kui kodus – efektiivselt toimetada ning seda läbi harjumuste ja eneseteadliku juhtimise. Kas harjumusi on võimalik muuta? Mis on füüsiline, vaimne ja emotsionaalne energia ning kas ja miks on vaja vahel ka puhata? Neile küsimustele saame vastused 25. aprillil.

Sandra Sillamaa ja Killu Kolsari loodud agentuuri “Asi on minus!” eesmärk on suunata inimesi teadlikumalt elama ning anda neile selleks inspiratsiooni ja praktilisi juhiseid. Koolitust tutvustavad nad nii: „Öeldakse, et harjumused teevad meist just need, kes me oleme. Meie igapäevaelu koosneb suures osas harjumuspärastest tegevustest ja mõttemustritest – mõned neist toetavad meid, teised aga tõmbavad tagasi. Inimene on loomult laisk: evolutsiooniliselt oleme arenenud nii, et püüame võimalikult vähe energiat kulutada, sest meie aju suunab endiselt ürgne „põgene või võitle“ instinkt. Nii valimegi tihtipeale lihtsama tee ja mugavama elu. Aga kas see ikka päriselt toetab meid?“.

Kahetunnise koolituse jooksul räägivad Killu ja Sandra kuuest eluaspektist: selgus, energia, puhkus, efektiivsus, mõtteviis ning julgus. Kaks viimast teemat töötatakse läbi ka süvitsi. Lisaks teoreetilisele poolele tehakse Killu ja Sandra eestvedamisel harjutusi ning viiakse läbi juhendatud eneseanalüüs.

Killu Kolsar (Certified Life Coach™)
Sandra Sillamaa (Certified High Performance Coach™)

Sündmus on tasuta, eesti keeles ja toimub Tehnopoli linnakus kohapeal. Veel on mõned vabad kohad, nii et tasub end kärmelt siin kirja panna!

Avapildi autor: Carolina Tagobert

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega