Nordic-Baltic Dynamics 2017 EARLY BIRD piletid saadaval veel augusti lõpuni!

Registreerumine on avatud ja varajase registreeruja soodustus kehtib veel augusti lõpuni!
Nordic-Baltic Dynamics 2017 innovatsioonikonverents Stokholmis 26.-27. oktoobril.

Teaduspark Tehnopol korraldab koostöös heade Rootsi partneritega Stockholmis 26.-27. oktoobril Nordic-Baltic Dynamics 2017 konverentsi. Tegemist on Baltimaade ühise innovatsioonikonverentsiga, mis on alguse saanud juba 22 aastat tagasi. Tänavune konverents on läbinud mitmeid uuendusi nii sisult, vormilt kui asukoha poolest. Kahepäevasele üritusele oodatakse kõiki Baltimaade, Soome ja Rootsi teadusparkide, inkubaatorite, ülikoolide ja teiste innovatsioonikogukonna esindajad, kokku umbes 200 inimest. Eesmärgiks on kõigi osalevate riikide ettevõtluse ja innovatsiooni ökosüsteemide võimalusi parendada, üksteise tegemistest ja kogemustest rohkem teada ning senisest enam kokkupuutepunkte leida.

Konverentsi katusteemaks on Building Resilience for a Stronger Tomorrow. Sellega haakuvad neli alateemat käsitlevad teadusparkide rolli korporatsioonide innovatsioonitegevustes ja tehnoloogiasiirdes, teadusparkide isemajandamise võimalusi ning teadusparkide väärtuspakkumist eri huvigruppidele ja selle muutumist ajas. Iga alateema on jaotatud nn sandwich-tüüpi teemaplokki, mis lisaks esineja ettekandele sisaldab ka praktilisi meeskondlikke ülesandeid, mille tulemuste esitlused, arutelu ja järeldused võimaldavad osalejatel koju minna koheselt rakendatavate lahendustega. Veel kuuleb konverentsi programmis ministeeriumide tasemel tervitussõnu Eestist ja Rootsist, põnevaid ettekandeid konverentsi katusteemaga seotult ning ülevaateid viie riigi (Baltimaad, Soome ja Rootsi) innovatsioonimaastiku olevikust ja tulevikust.

Early Bird piletid soodsaima hinnaga 290 eur + VAT on saadaval kuni augusti lõpuni!

Lisainfo ja registreerumine: www.nordicbalticdynamics.euinfo@nordicbalticdynamics.eu

Kohtumiseni Stockholmis!

Nordic-Baltic Dynamics 2017 konverentsi korraldab Tallinna Teaduspark Tehnopol koostöös Rootsi teadusparkide assotsatsiooniga SISP.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega