fbpx

Slicing Pie: õiglaselt jagatud osalus

Võib juhtuda, et ühe startupi elus ei olegi kõige keerulisem alguse kasvuvalu, vaid hoopiski aeg, mil tuleb raske töö vilju jagada. Selleks, et vältida Zuckerbergi-Saverini fiaskot – kes oli miljardi dollari idee taga – tuleb startupis osalus paika panna juba esimesest päevast. 

Hea tööriist selleks on “Slicing Pie” – lihtne valem, mis põhineb printsiibil – ühe isiku osalusprotsent peaks võrduma selle isiku osalusega riskiolukordades.

Mike Moyers – antud idee autor on välja andnud ka menuka raamatu “Slicing Pie”. Mike võõrustab töötuba koos Jana Nevrikaga, kes on samuti partnerite suhetest äritegevuses kirjutanud raamatu “Cofounding the right way”. Koos jagavad nad teadmisi erinevatest osaluse jagamise võimalustest, mida Sina saad väga hõlpsasti enda äritegevuses kasutada. Samuti kuuleb suurematest murekohtadest ja parimatest lahendustest.

Ants Karu õigusbüroost LEXTAL selgitab, kuidas antud mudel võiks sobida Eesti äritegevusruumi.

Programm:

  • Sissejuhatus;
  • Slicing Pie – veebiseminar (Jana Nevrlka ja Mike Moyer);
  • Kuidas Slicing Pie mudelit Eestis rakendada? (Ants Karu)
  • Q&A

Kohti on piiratud arv. Anna oma tulekust teada siin!

Vaata ka rohkem informatsiooni siit.

Üritus on osa Tehnopol Startup Inkubaatori üritustesarjast #toolbox, kus varajases ja seemnefaasis startupid õpivad ekspertidelt, kuidas ideedest jõuda investeeringuteni. Rohkemaks informatsiooniks kirjuta Startup Inkubaatori kogukonnajuhile triin@tehnopol.ee.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid