SOODUSKOOD: piirkonna suurimale rohetehnoloogia konverentsile GreenEST Summit 10% soodsamalt

29. oktoobril toimub Kultuurikatlas rahvusvaheline rohetehnoloogia konverents GreenEST Summit, mis keskendub tuleviku lahendustele logistikas ja mobiilsuses. 

Konverentsi korraldaja Teaduspargi Tehnopol rohetehnoloogia valdkonnajuhi Ragmar Saksingu sõnul oleks C02-vabale majandusele tarvis üle minna kohe. “Oleme oma meeskonnaga otsustanud, et tõstame esile ettevõtjaid, kes seda juba täna teevad. Nad teevad korralikku äri ja samal ajal muudavad keskkonda paremaks. Sellel eesmärgil on meil GreenEST Summitiga plaan järgmiseks viieks aastaks. Eelmisel aastal keskendusime tuleviku hoonetele, sellel aastal võtsime fookusesse liikuvuse ja logistika,” selgitas Saksing.

GreenEST Summit 2019: Mobility and Logistics toob kokku eksperdid, rohetehnoloogia ettevõtted ja investorid nii avalikust kui ka erasektorist üle Euroopa. Konverentsi avab Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. “Kliimamuutus on aeglane massihävitusrelv ning Eesti peab tegema möödahüppe,” sõnab president Kersti Kaljulaid. Üheks peaesinejaks on inspireeriv ja humoorikas Paul Tasner, kes asutas oma eduka keskkonda parandava logistika startupi alles 66 aastaselt. Paul on ka maailmakuulsa TED talks kõneleja

Inspireerivate esinejate hulgas on ka Contrarian Ventures investor Tomas Kemtys Leedust, ettevõtte Greencarrier jätkusuutlikkuse ja brändi juht Åsa Leander Rootsist, MaaS Soome ja Baltimaade piirkonna juht Jarkko Jaakkola Soomest ning ettevõtja, majandus innovaator ja raamatu “Sinine majandus 3.0” autor Gunter Pauli Belgiast ja teised.

“Meid inspireerib loodus ja me ei usu, et tulevik on akudesse energia salvestamise päralt. Suurimad heitkogused logistikas on just meretranspordis, sinna tuleks suunata enim fookust. Samuti usume, et tehisintellekti juurutamine on võtmetähtsusega ja see ei puuduta ainult riistvara. See on seotud riistvara ja aruka tarkvara haldamisega,” annab professor Pauli vihjeid, millest tuleb konverentsil juttu.

Tehnopoli uudiskirja saajatele GreenEST Summiti konverentsile pilet -10% soodsam kasutades sooduskoodi: smartmobility.

Osta pilet SIIT.

Konverentsi korraldab Teaduspark Tehnopol. Tehnopol toetab Eesti rohetehnoloogia ettevõtete kasvu koostöös Pakri Teadus- ja Tööstuspargi ja teiste valdkonna liidritega.

Lisainfot leiab aadressil https://greenest.tehnopol.ee/

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid