Startup Academy #1: Growth Hacking

Kui sinu äpi või toote kasutamine muutub sama tavaliseks nagu sõna “guugeldamine”, võid kindel olla, et oled jõudnud oma valdkonna tippu. Startup-maailmas on edu saavutamiseks vaja lühemaid ja nutikamaid viise. Kliendibaasi kasvatamiseks ning uutele turgudele jõudmiseks on vaja olla nutikas ning olulisel hetkel teha teravaid haake, et konkurentide keskelt tippu tõusta.

Growth hacking on viimase aja maagiline mõiste edu saavutamiseks. Jah, see on turundustegevus, aga mitte ainult. Õnnestumiseks on vaja siduda andmed ja analüüs loomingulisusega, ning kõige paremate lahendustega tulevad välja tänaseks juba elukutselised häkkerid – moodsa maailma turunduspiraadid.

Sellest, millal oma startupis “AARRR!” hõigata või milliseid tööriistu growth hackinguks kasutada, räägib 11. septembril lähemalt Dominik A. Meyer (Austria) Hackabust ja theGrowthbase’ist.

Keskendudes just startupide kasvamisele ja kasvatamisele, toob Meyer oma maailmakogemuse Tallinnasse ning juhatab sisse Startup Academy õppeaasta.

Kui sinu startup pole veel programmis osalemiseks avaldust täitnud, tee seda siin. Startup Academy kandideerimisvoor on avatud 20. augustini.

Vaata üritust Facebookist ja loe programmist rohkem Startup Inkubaatori kodulehelt.

#startupacademy #growthhacking #startupincubator #tehnopol

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid