sTARTUp Day tuleb taas ja meie oleme kohal!

sTARTUp Day toob juba järgmisel nädalal Tartusse kokku ligi 4000 iduettevõtjat, investorit, juhti ja ettevõtlushuvilist. Kohal on ka Tehnopol – meil on seekord väga vinge boks ja meie idufirmad osalevad sTARTUp Day raames toimuval Startup Inkubaatori demopäeval. 

Kahel põhipäeval on lavaprogrammi fookuses muuhulgas tervisetehnoloogiad, femtech ehk naistele suunatud tehnoloogiad, vaimne tervis, tehisintellekt ja süvatehnoloogia ning kogemus- ja inspiratsioonilood kogenud ettevõtjatelt ja investoritelt. Uute teemadena tehakse juttu digimoest, mis aitab moetööstusel jätkusuutlikumate ärimudelite poole liikuda, ning sex tech’ist ehk seksuaaltervise ja seksuaalse heaoluga seotud tehnoloogiatest, mis on pandeemiajärgselt plahvatuslikku kasvu näidanud.  

16. märtsil kell 11 saab Pitching Stage’il osaleda Startup Inkubaatori demopäeval ja elada kaasa osalevatele idudele. Lavale astuvad Lifvul, Scraply, Hoplocal, Kanvas.ai ja Fairmus.

Kindlasti tasub kaasa elama tulla ka suurele pitchimiskonkursile, kus auhinnarahaks on üle 300 000 euro! Meie oleme esireas kaasa elamas Tehnopol Startup Inkubaatori aktiivsetele ja juba lõpetanud idufirmadele ning meie erikiirendite ja projektidega seotud ettevõtetele: Bilance, Cryplect, FUNKI, Golbriak Space, Menken Trials, Sutu, Up Catalyst ja YANU Robotics.

Samal päeval kell 13.45 tasub sammud seada Insight Stage’i suunas, sest Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna ja Connected Health klastri juht Piret Hirv osaleb vestluses, kus arutatakse, mida on tarvis selleks, et muutuda tervisetehnoloogia tõmbekeskuseks. Vestlust juhib Lise-Lotte Lääne Sorainenist.  

Tervisetehnoloogia Teaduskiirendi korraldab sTARTUp Day raames seminari “Insiders’ Tips sbout Spanish and Portugese Health Tech Market”. Seminar toimub 16. märtsil kell 14 seminariruumis 4.  

Kokku astub festivali kahel laval ja seminariprogrammis üles üle 150 esineja nii Eestist kui välismaalt, teiste seas näiteks Bolti asutaja Martin Villig, tehisintellekti ekspert Julien Weissenberg, Koos.io kaasasutaja ja juht Taavi Kotka, investor ja ettevõtja Taizo Son jpt. 

Kindlasti tasub demoalalt üles otsida Tehnopoli boks, sest üllatusi on meil sel aastal rohkelt! Demoalal saab lisaks Tehnopolile tutvuda veel 90 ettevõtte ja organisatsiooniga.  

Festivali raames toimuval sTARTUp Pitching konkursil selgitatakse välja regiooni lootustandvaimad iduettevõtted. Eelmisel aastal valiti üheks investeeringu saajaks Tehnopoli juhitud Connected Health klastri liige Nanordica Medical. Nende eelmise aasta kordaminekutest saad lähemalt lugeda siit!

Lisaks põhiprogrammile toimub sTARTUp Day raames 30 erinevat lisaüritust üle Tartu. 

Tutvu programmiga ja kraba piletid: https://www.startupday.ee/  

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega