Startup Inkubaator läheb Pärnu!

Tehnopol Startup Inkubaator otsis ägedat tiimi, kes tegutseb IKT, rohe-, tervise- või kosmosetehnoloogia valdkonnas. Juba homme läheme nendega Pärnusse kohtuma!

Startup Inkubaator on Teaduspargi Tehnopol kasvuprogramm alustavatele tehnoloogia ettevõtetele. Meil on 60+ mentorit, kes tegutsevad startupidega personaalselt, korraldame ca 50 üritust aastas, mis on suunatud eelkõige portfelli ettevõtetele ja pakume ka co-working space’i. Me saame aidata Sul ehitada jätkusuutlikku ärimudelit, luua toodet, mis vastab tehniliselt ja sisult klientide ootustele, jõuda esimeste klientideni läbi müügi-, turundus- ja suhtekorraldusplaani, leida ühist keelt investorite, äripartnerite ja klientidega, kaasata vajalikke erainvesteeringuid.

Ja eriti hea Startup Inkubaatori programmi juures on see, et meie teenust on võimalik kasutada üle Eesti, mitte ainult Tallinnas!

Andsime võimaluse kandideerida Tehnopoli Startup Inkubaatorisse, kuid arenda oma ideed hoopis Pärnu koostöötamiskeskuses Forwardspace!

Valisime esitatud ideede hulgast välja potentsiaalikamad ning läheme Pärnusse nendega lähemalt tutvuma juba homme, 8.jaanuaril Forwardspace’is.

Ootame Sind Startup Inkubaatoriga tutvuma kell 14.00-14.30.

Lisainfo: www.forwardspace.ee/startup-inkubaator/

From idea 💡 to invESTment!

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega