Startup Inkubaatoris tegutsev Pagerr võitis Ajujahi

02. aprillil toimunud Ajujahi finaali võitis Tehnopol Startup Inkubaatoris tegutsev Pagerr, mis aitab säästa loodust tänu spetsiaalsele trükiste optimeerimise viisile, mis muudab kasutamata jäänud trükipotensiaali uuteks klientideks. 

Idee päästa puid ja vähendada trükkimisel raiskamist ehitati lühikese ajaga päris äriks. Lisaks au ja kuulsusele sai Pagerr 30 000 eurot. II koha saavutas Aligner, kes sai ka äriinglite 89 000 euro suuruse investeeringu ning III koht 5000 euroga läks Sharewell.eule. Kõiki kohti lahutas vaid 1 punkt.

“Me oleme nii õnnelikud, et meile üldse anti võimalus osaleda Ajujahi programmis ning nüüd Ajujahi võitjana tundub see kõik nii uskumatu. Oleme teinud suure arengu ja selles saame eriti tänada tervet Ajujahi meeskonda, žüriid ja meie mentorit. Loodame, et inspireerime kõiki valima loodussõbralikumaid lahendusi ning kutsume üles kõiki välja mõtlema ideid, mis aitavad keskkonda säästa!,” jagas Pagerri CEO Rudolf-Gustav Hanni värskeid emotsioone.

“Jätkame oma laienemist Saksamaale, sest näeme seal suurt potentsiaali trükitööstuses ning oleme juba läbirääkimas 11 Saksa trükikojaga, kellele väga meie lahendus meeldib. Seal on 340 miljoni euro eest paberit, mida saab ära kasutada ning tänu sellele saab kasvama jääda 4 miljonit puud. Samuti arendame edasi oma süsteemi, muudame seda automaatsemaks ja kiiremini skaleeritavaks,” rääkis Hanni nende edasistest tegevustest ning andes aimu, et siit edasi antakse ettevõtmisele üksnes hoogu juurde.

Tehnopoli meeskond soovib palju-palju õnne võidu puhul!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega