Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema ettevõtlusauhindade konkursil

Konkurss „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2017“ on avatud! Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Tänavune konkurss toimub juba 14. korda.

Konkursi raames tunnustatakse erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning keskkonnasäästliku ökouuenduse turuletoojat.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ning Sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid traditsiooniliselt üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkurss on avatud  kuni 11. septembrini. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel rubriigis Ettevõtlusauhinnad. Varasemate aastate parimatega saad tutvuda siin.

Igas kategoorias valitakse kandideerijate seast välja kolm auhinna nominenti, kelle seast selgitatakse välja kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul, mis toimub 4. oktoobril 2017.

Tallina Ettevõtluspäev toimub 3.-5. oktoobrini 2017. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 14. korda, selle aasta läbiv teema on „Väärtus peitub inimestes“. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid