Tallinna linn jagab kasulikke materjale ettevõtetele kriisiolukorras

Tehnopoli üks asutajatest Tallinna linn jagab kasulikku materjali ettevõtetele praeguseks kriisiolukorraks. Leiad need SIIT.

Lisaks palub Tallinna linn osaleda küsitluses ning anda teada, milline on sinu ettevõtte olukord. Täida http://www.kriisiabikeskus.ee ankeet, mis koosneb 14 küsimusest ja võib võtta aega keskmiselt 3-5 minutit.

Platvormi kaudu kogutud sisend esitatakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ja teistele osapooltele, et seda kasutada riikliku abipaketi koostamiseks. Samuti analüüsivad jooksvalt ka tulemusi maakondlikud arenduskeskused, et kaardistada enda maakonna ettevõtjate ja vabaühenduste hetkeolukorda ning otsivad võimalusi nende toetamiseks.

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik esitab esimese vahekokkuvõte tulemustest, mis on kogutud perioodil 18.03-24.03 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile 25. märtsiks. Ettevõtjatele ja vabaühendustele jääb platvorm avatuks ka pärast seda.

Jätkuvalt pakub Tallinna Ettevõtlusamet nõustamist ettevõtjatele, selleks võtke ühendust ettevotlus@tallinnlv.ee. Kõik nõustamised toimuvad hetkel e-kanalite kaudu.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid