Tallinna linn kuulutas välja konkursi „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2019“

Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.  Tänavune konkurss toimub juba 16. korda.

Konkursi raames tunnustatakse erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning tulevikulahenduse turuletoojat.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ning Sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid traditsiooniliselt üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkursi tähtaeg on  10. september. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel rubriigis Ettevõtlusauhinnad

Igas kategoorias valitakse välja kolm auhinna nominenti, kelle seast selgitatakse välja kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul, mis toimub 9. oktoobril 2019.

Tallina Ettevõtluspäev toimub 8. oktoobril 2019. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 16. korda, selle aasta läbiv teema on „Julge mõelda, julged teha!“. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

Konkursi lisainfo: Kärt Kanne, tel. 640 4227, e-post  kart.kanne@tallinnlv.ee

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid