Tallinna Teaduspark Tehnopol- paljudele veel avastamata pärl

Ilmunud on Äripäeva lisaleht Ärikinnisvara 2017, kus saab lugeda artiklit “Tallinna Teaduspark Tehnopol- paljudele veel avastamata pärl.”

Baltimaade suurim teaduspark asub Mustamäe mändide all- ligi 200 ettevõtet, 4500 töötajat ja 16 000 tudengit. Tehnopoli linnakus on 55 000 ruutmeetrit üüritavat kontori- ja laboripinda, tasuta parkimiskohad ja eriilmelised hästi varustatud seminari- ja koosolekuruumid. Lisaks pakume maailmatasemel äriarendusteenuseid, koostöövõimalusi ja ülemaailmset mentorite/coachide võrgustikku.

“Püüame Teaduspargis tekitada kogukonnatunnet. Tahame siinseid ettevõtteid ka omavahel kokku viia, tekitada kogukonda ja sünergiat,“ räägib Tehnopoli arendus- ja kinnisvarajuht Tarmo Loog. „Me tahame, et Teaduspargis tekiks sünergia, et siin tegutsevatel ettevõtetel oleks üksteisele mingit lisandväärtust pakkuda. Mitte lihtsalt kogum büroopindu, vaid see kõik, mis „õhu särisema paneb.”

Loe lähemalt Teaduspargi Tehnopol linnaku kohta täismahus artiklist SIIN.

Väljaandest Ärikinnisvara 2017 leiab põnevat lugemist ka teiste ärilinnakute kohta, lisaks artikleid uute arenduste kui ka uuenduslike lahenduste kohta.

(allikas: Ärikinnisvara 2017; bonnier2b.ee)

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega