Tallinnas toimus rahvusvaheline loomeinkubaatorite kohtumine

Tallinna Loomeinkubaator korraldas 5.-8. juunil 2018 rahvusvahelise inkubaatorite võrgustumise kokkusaamist „Tallinn Creative Meetup“. Eestisse kutsuti inkubaatorite, kiirendite ja teiste tugiorganisatsioonide esindajad üle kogu maailma, eesmärgiga toetada loome- ja moetööstuse ettevõtete rahvusvahelistumist.

Programmi raames tutvustati Eesti e-riigi lahendusi, arutleti loomemajanduse innovatsiooni ja väljakutsete üle ning loodi loomeinkubaatorite ja -kiirendite platvorm, mis toetaks edaspidi nii ettevõtete sisenemist välisturgudele kui ka ettevõtjate ja mentorite vahetusprogramme.

„Tallinn Creative Meetup kohtumisel osales kokku ligi 100 huvilist 12-st riigist. Ühise koostöövõrgustiku loomine on äärmiselt oluline, et riikide vahel oleks usaldust ja soovi piiri-ülesel turul veelgi kvaliteetsema teenuse pakkumiseks ja ekspordivõrgustiku loomiseks. Rõõm on tõdeda, et kõikide riikide osalejad peavad laiaulatuslikuma teenuse pakkumise eesmärgil toimuvaid kokkusaamisi ka tulevikus äärmisel oluliseks,“ kommenteeris Tallinna Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmus.

Vaata ka pilte üritusest:

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega